Arma 3 - Špeciálna edícia

PC
Vyšlo: 20.8.2015
Lokalizácia: České titulky
Kód produktu: 45375
Fyzická kópia
Skladom
149.99 € 109.99 €
Arma 3 - Špeciálna edícia Arma 3 - Špeciálna edícia
PC Fyzická kópia
Skladom
149.99 € 109.99 €

Podrobné informácie

16VON

 

Objednaj a získaj tlačenú mapu!

 

Arma 3 sa presúva viac do budúcnosti. Armády Východu zatlačili jednotky NATO do západnej Európy, z ktorej sa stalo posledné útočisko pred blížiacou sa porážkou. V snahe zvrátiť nepriaznivú situáciu je zahájená operácia Magnitude, pod ktorou je malá skupina špeciálnych síl a prieskumníkov vyslaná na ostrov v Stredozemnom mori, hlboko za nepriteľskou líniou. Akcia je však prezradená, prieskumné tímy zničené a kapitán Scott Miller sa ocitá sám na pobreží nepriteľského ostrova. Navzdory vypätej situácii sa rozhodne pokračovať v plnení misie, vystavený nepriateľskej presile a dôsledkom svojich vlastných rozhodnutí.


Balenie obsahuje základnú hru vrátane všetkých dosiaľ vydaných DLC.

Hra ponúka:

  • Fyzikálna simulácia a lepšie animácie – radikálne vylepšenie enginu Virtual Reality(využíva PhysX) postavené na skúsenostiach s otvoreným herným prostredím, ktoré autori získali pri vývoji pc hry ArmA a ArmA 2 a hier zo série Operation Flashpoint.
  • Príbeh ako keď vystrelí – na príbehovo zomknutejšiu kampaň, v ktorej priebehu byste sa mali premeniť z osamelého bojovníka na veliteľa.
  • ArmAware – široká škála zbraní od obyčajných pištolí až po najmodernejšie kúsky súčasnosti a samozrejme dôjde i na ovládateľné bojové prostriedky vrátane vozov, lietadiel a tentokrát i lodí.
  • Kustomizácia vášho alter ega – Vášho hrdinu si budete môcť totálne upraviť k obrazu svojmu od uniformy až cez výzbroj, čo bude zjavne nutnosť s ohľadom na prostredie, kde sa bude všetko odohrávať. Má byť ako vždy rozsiahle a ako obvykle i detailnejšie, než v predchádzajúcich hrách.
  • Google Earth – prostredie pc hry Arma 3 bolo opäť vymodelované podľa reálnych geografických dát. Lepšia potom bude i interakcia postavy s okolím a objekty vďaka zapojeniu PhysX a prepracovaného animačného systému.
  • Vojna on-line – Arma 3 bude samozrejme podporovať multiplayer v kooperácii i v konkurenčných módoch, ktoré budú mať podobu scenárov.
  • Arma 3 nezabudneme na podporu modifikácií. Bude obsahovať plnú verziu editoru misií, ak tomu bolo i v predchádzajúcich dieloch.