Čo vám BRLOH BAZÁR ponúka?

  • Tisíce hraných hier so zárukou 12 mesiacov.
  • Výkup konzolových hier protiúčtom za iný tovar alebo za hotovosť.
  • Výhodné TRADE IN akcie, vďaka ktorým si zaobstaráte novinky už od 1 €.

Máte z čoho vyberať

V každej našej predajni nájdete širokú ponuku hraných konzolových hier so zárukou 12 mesiacov. Všetky predávané hry sú kontrolované našimi zamestnancami a v prípade potreby sú disky zbavené škriabancov, aby sa k vám dostali v čo najlepšom stave.

Predajte nám svoje hry a ušetrite

Konzolové hry, ktoré si v BRLOHU kúpite alebo vám doma ležia na poličke, nám môžete predať naspäť. Ďalší nákup Vás tak nemusí stáť ani korunu, ak zaplatíte svojimi hrami.

Kúpte si v BRLOHU
ľubovoľnú hru na konzolu

Po dohraní ju prineste späť
a my ju od vás odkúpime

Domov si odnesiete inú hru na
protiúčet, alebo hotovosť

Ako vopred zistiť výkupnú cenu?

  • Pomocou aplikácie na Facebooku.
  • Napísaním správy na e-mailovú adresu preowned@brloh.sk alebo na adresu niektorej z predajní.
  • Výkupné ceny sa môžu meniť bez predchádzajúceho upozornenia.

TRADE IN akcie – novinky už od 1 €

TRADE IN akcie sú špeciálne predobjednávkové ponuky. Pomocou nich si zaobstaráte vybrané novinky už od 1 € výmenou za Vaše staré hry, ktoré spĺňajú zadanú podmienku. Informácie o prebiehajúcich trade-in akciách vždy nájdete v predajniach, webe BRLOHU alebo v newslettri.

Dôležité upozornenia

V rámci služby BRLOH BAZÁR predávame a vykupujeme hry na nasledujúce platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo WiiU. Hry pre PC, MAC, PlayStation 2, PlayStation Portable, Nintendo DS a Nintendo Wii nevykupujeme.

Záruka na BRLOH BAZÁR tovar je 12 mesiacov. Negarantujeme funkčnosť jednorázových kódov (stiahnuteľný obsah, online pass). Pri tituloch, ktoré ukladajú obsah na hernom médiu, JRC SK s.r.o. neprijíma zodpovednosť za prípadný používateľský obsah, ktorý na ňom mohol zostať.

Pri predaji hier sa musíte preukázať platným občianskym preukazom, popr. pasom. Vaše identifikačné údaje budú zaznamenané v kúpnej zmluve, ktorú s Vami podľa platného slovenského práva pri každom predaji uzatvárame.

Vykúpené hry musia byť v predajnom stave, mať obal, disk a manuál, ak je štandardne prítomný a musia byť v kompletnej anglickej, českej, prípadne anglicko-českej lokalizácii. V prípade poškriabaného či inak poškodeného média môže byť od výkupnej ceny odpočítaná suma 1,99 € za jeho opravu. Jeden zákazník môže za deň predať iba 1 kus rovnakého titulu. JRC SK s.r.o. si vyhradzuje právo odmietnuť hru vykúpiť bez upresnenia dôvodu.

Výkupné ceny protiúčtom a za hotovosť sa líšia a podliehajú zmenám. Pre získanie výkupnej ceny protiúčtom si musíte vybrať tovar, ktorý má vyššiu predajnú cenu, než je výkupná cena protiúčtom.