Máte z čoho vyberať

V každej našej predajni nájdete širokú ponuku hraných konzolových hier so zárukou 12 mesiacov. Všetky predávané hry sú kontrolované našimi zamestnancami a v prípade potreby sú disky zbavené škriabancov, aby sa k vám dostali v čo najlepšom stave.

Čo vám BRLOH BAZÁR ponúka?

  • Tisíce hraných hier so zárukou 12 mesiacov.
  • Výkup konzolových hier protiúčtom za iný tovar alebo za hotovosť.
  • Výhodné Trade-In akcie, vďaka ktorým si zaobstaráte novinky už od 1 €.

Trade-In akcie – novinky už od 1 €

Trade-In akcie sú špeciálne predobjednávkové ponuky. Pomocou nich si zaobstaráte vybrané novinky už od 1 € výmenou za Vaše staré hry, ktoré spĺňajú zadanú podmienku. Informácie o prebiehajúcich trade-in akciách vždy nájdete v predajniach, webe BRLOHU alebo v newslettri.

Aktuálne Trade-In akcie:

Vycháza 23. 03. 2017
PlayStation 4
Mass Effect Andromeda
za 1 €
Chcem vedieť viac
Vycháza 23. 03. 2017
Xbox One
Mass Effect Andromeda
za 1 €
Chcem vedieť viac

Aké konzoly vykupujeme?

  • PlayStation 4 pôvodný model (Slim a PRO v súčasnej dobe nevykupujeme)
  • Xbox One pôvodný model (model S v súčasnej dobe nevykupujeme)

Podmienky výkupu:

  • Konzola musí byť plne funkčná a v dobrom stave.
  • Nevykupujeme konzoly s poškodenými záručnými nálepkami, ani konzoly v ktorých je nahraný iný, než oficiálny firmware.
  • Okrem samotnej konzoly musí byť pri výkupe dodaný aj ovládač, napájacie káble a HDMI kábel.
  • Konzoly vykupujeme iba protiúčtom pri výbere iného tovaru, ktorý má dohromady vyššiu hodnotu, než je výkupná cena konzoly.

Doplňujúce informácie

Pred predajom konzoly odporúčame vykonať formát pevného disku a deaktiváciu systému v prípade PlayStation konzol. Konzoly po vykúpení uvádzame do továrenského nastavenia a neručíme za akúkoľvek stratu dát, ktorá tým vznikne.

Pri predaji sa musíte preukázať platným občianskym preukazom, alebo napríklad pasom. Vaše identifikačné údaje budú zaznamenané v kúpnej zmluve, ktorú s Vami podľa platného slovenského práva pri každom výkupe uzatvárame.

Ak máte nejaké ďalšie otázky ohľadne výkupu konzol, môžete nás kontaktovať na e-maile preowned@brloh.sk

Bonus 35 € ku konzole

Predaj nám svoj starý Xbox One alebo PlayStation 4 a kúp si nový model za výhodnejšiu cenu!

Vylepši si cenu, za ktorú vykúpime tvoju starú konzolu Xbox One alebo PlayStation 4. K nákupu ľubovoľnej konzoly Xbox One S získaš 35 € navyše k výkupnej cene tvojej starej konzoly. Celá ponuka platí iba do 31. 3. 2017, tak moc dlho neváhaj!

Ako vopred zistiť výkupnú cenu?

Pomocou aplikácie na Facebooku alebo aplikácie pre telefóny. Napísaním správy na e-mailovú adresu preowned@brloh.sk alebo na adresu niektorej z predajní.

Dôležité upozornenia

V rámci služby BRLOH BAZÁR predávame a vykupujeme hry na nasledujúce platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo Wii U. Hry pre PC, MAC, PlayStation 2, PlayStation Portable, Nintendo DS a Nintendo Wii nevykupujeme.

Záruka na BRLOH BAZÁR tovar je 12 mesiacov. Negarantujeme funkčnosť jednorázových kódov (stiahnuteľný obsah, online pass). Pri tituloch, ktoré ukladajú obsah na hernom médiu, JRC SK s.r.o. neprijíma zodpovednosť za prípadný používateľský obsah, ktorý na ňom mohol zostať.

Pri predaji hier sa musíte preukázať platným občianskym preukazom, popr. pasom. Osoby mladšie ako 15 rokov sa programu môžu zúčastniť iba v sprievode zákonného zástupcu. Vaše identifikačné údaje budú zaznamenané v kúpnej zmluve, ktorú s Vami podľa platného slovenského práva pri každom predaji uzatvárame.

Vykúpené hry musia byť v predajnom stave, mať obal, disk a manuál, ak je štandardne prítomný a musia byť v kompletnej anglickej, českej, prípadne anglicko-českej lokalizácii. V prípade poškriabaného či inak poškodeného média môže byť od výkupnej ceny odpočítaná suma 1,99 € za jeho opravu. Jeden zákazník môže za deň predať iba 1 kus rovnakého titulu. JRC SK s.r.o. si vyhradzuje právo odmietnuť hru vykúpiť bez upresnenia dôvodu.

Výkupné ceny protiúčtom a za hotovosť sa líšia a podliehajú zmenám. Pre získanie výkupnej ceny protiúčtom si musíte vybrať tovar, ktorý má vyššiu predajnú cenu, než je výkupná cena protiúčtom.