Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare predkladá herné bojisko budúcnosti.
PlayStation 4
Produkt je tiež dostupný
Vyšlo: 4.11.2014
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 42598
Krabicové vydanie
Skladom (v predajniach )
26.99 €
Preowned verzeverzia
24.99 €
viac
Call of Duty: Advanced Warfare Call of Duty: Advanced Warfare
PlayStation 4 Krabicové vydanie
Skladom (v predajniach )
26.99 €

Podrobné informácie

18,N,V
Call of Duty: Advanced Warfare Day Zero EditionCall of Duty: Advanced Warfare vytvorili vývojári zo štúdia Sledgehammer Games (spolutvorcovia Call of Duty: Modern Warfare 3) a ich zadanie bolo od začiatku jasné: previesť obľúbenú FPSkovú sériu do next-gen. Práce na titule si vyžiadali asi tri roky tvrdej práce, ale výsledok je úžasný. Call of Duty Advanced Warfare predkladá bojisko budúcnosti, kde sa technológie a taktika vyvinuli a otvorili tak novú éru vojen. Hra je v tom dôsledku ešte viac atmosférická ako kedykoľvek predtým a naviac postave hlavného zlosyna prepožičal hlas aj tvár herec Kevin Spacey.

Príbeh sa odohráva v budúcnosti, kde sa technologický pokrok a vojenská prax zblížili, čím zaplnili dieru na ekonomickom trhu. Prím už nehrajú vlády, ktoré pomocou armády obhajujú vo svete svoje záujmy. Teraz už sú to korporácie (oficiálne Private Military Corporations), ktoré zo svojich nemalých prostriedkov môžu financovať ostrieľaných žolnierov a bývalých vojenských špecialistov. Naviac sa už nemusia skrývať, ale získali oficiálny mandát od OSN. Táto skutočnosť nielenže prepisuje hranice máp, ale takisto mení pravidlá vojny.

  • Obrovský arzenál zbraní, hi-tech vybavení a rôzných vozidiel budúcnosti. Hráči si naviac môžu vybrať medzi štandardnou výzbrojou alebo novou triedou energetických zbraní a exoskeletov, ktoré umožňujú dynamiku hry.
  • Využitie výkonu next-gen platforiem prináša hráčov na bojisko budúcnosti. CoD je tak stále väčším vizuálnym zážitkom s dobrou atmosférou.
  • Noví vývojári, neohrané nápady, dôraz na príbeh jedného človeka, moderné technológie a primárny vývoj na výkonný hardware. To všetko je Call of Duty: Advanced Warfare.
  • Príbeh nebude stáť len na hlavnom zlosynovi (ako sme z predchádzajúcich dielov zvyknutí). Svoj priestor dostanú aj vedľajšie postavy v čele s hlavným hrdinom – vojakom Mitchellom, ktorý je nadabovaný Troyom Bakerom (Joel z The Last of Us).
  • Video