Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Dátum vydania: 30. 6. 2017

Najslávnejší vačkovec herného sveta je späť! Pridaj sa k mierne bláznivému Crashovi a pomôž mu prekonať nebezpečné prekážky, ktoré na neho čakajú v tejto remástrovanej verzii celej veľkej trilógie – v peknej detailnej grafike, ale o nič menej neviazanom podaní.

Základná hra

N. Sane Trilogy obsahuje hry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všetky tri boli od základov znovu vytvorené s pomocou najnovšej technológie, úplne nových zvukových nahrávok od pôvodných dabérov a novej grafiky, aby priniesli klasické hrané zážitky do hrania novej generácie.

Predobjednaj teraz a získaj:

  • Exkluzívne odznaky (rozdané 22. 6.)
  • Plagát vo formáte A2 (jedine pri osobnom odbere na e-shope alebo predajni)

Konzola PS4 + Crash + Ratchet a Clank

Že si túto skvelú hru nemáš na čom zahrať? V pohode, máme v ponuke konzolu s Crashom vo výhodnom balení. Že sme na niečo zabudli? Až dohráš nové dobrodružstvo s Crashom, čakajú na teba ešte statočný hrdinovia Lombax Ratchet a jeho robotický kamarát Clank. To znamená jediné – množstvo zábavy!

Obsah balenia:

  • PlayStation 4 Slim 500 Gb
  • Crash Bandicoot
  • Ratchet and Clank

Súťaž

Skús svoje šťastie a zasúťaž si o 20 krásnych tričiek s potlačou od Kaori, ktoré nikde inde nezoženieš! Sleduj náš Facebook, kde sa súťaž čo nevidieť objaví.