Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition

Rok 2029, dva roky od predchádzajúceho dielu. Z augmentovaných ľudí sa stali vydedenci spoločnosti, žijúci oddelene od zbytku spoločnosti. Adam Jensen je prinútený pracovať vo svete, ktorý začal opovrhovať jeho druhom.
Xbox ONE
Produkt je tiež dostupný
Vyšlo: 23.8.2016
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 44816
Krabicové vydanie
Skladom (v predajniach )
44.99 €
Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition
Xbox ONE Krabicové vydanie
Skladom (v predajniach )
44.99 €

Podrobné informácie

PEGI 18

BONUSYPOPIS HRY

Deus Ex: Mankind Divided
Day One Edition

V Deus Ex: Mankind Divided ste Adam Jensen - entita na hranici medzi človekom a strojom - snažiaca sa zachrániť svet, ktorý vás a vám podobných vylúčil na okraj spoločnosti.Vychutnejte si akciu vo svete budúcnosti.


Rok 2029, dva roky od predchádzajúceho dielu. Z augmentovaných ľudí sa stali vydedenci spoločnosti, žijúci oddelene od zbytku spoločnosti. Adam Jensen je prinútený pracovať vo svete, ktorý začal opovrhovať jeho druhom. Vyzbrojený novým arzenálom smrtiacich zbraní a augmentáciami, si musí vybrať spojencov, aby odhalil rozsiahle celosvetové spiknutie.

"Opäť nás čakajú neľahké voľby, ktoré môžu ovplyvniť ďalší priebeh hry a vo finále i to, kým sa rozhodnete byť. Sci-fi svet Deus Ex je opäť vaším ihriskom."Tentokrát sa pozrieme i do futuristickej verzie Prahy.

Deus Ex: Mankind Divided priamo nadväzuje na jeden z koncov Human Revolution. Pri Aug incidente boli všetci mechanicky augmentovaný ľudia na celom svete zbavený kontroly nad svojou mysľou a telami, čo malo za následok smrť milióna nevinných ľudí. Zlatá éra augmentacií je u konca.

HERNÝ OBSAH:

Predstava futuristickej Prahy. Je to tak, časť hry sa bude odohrávať v Českej republike roku 2029.


Možnosť stať sa neprekonateľným dvojitým agentom. Vyberte si z veľkého množstva technologicky pokročilých zbraní a vylepšení, a prispôsobte si ich presne tak , ako potrebujete.

V svete Deus Ex vaše sú vaše rozhodnutia dôležité. Či už sa stanete tichým zabijakom, inteligentným hackerom, alebo akčným hrdinom, majte jedno na pamäti - každý váš čin vždy bude mať nejaký následok.

Systém činov a následkov sa postará o vysokú znovuhrateľnosť.

Foto & Video