Výpredaj
Dungeons 2
PlayStation 4
Vyšlo: 25.5.2016
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 48254
Krabicové vydanie
Nie je skladom
21.99 € 3.99 €
Dungeons 2 Dungeons 2
PlayStation 4 Krabicové vydanie
Nie je skladom
21.99 € 3.99 €

Podrobné informácie

PEGI 16
PlayStation 4 verzia obsahuje plnú verziu hry Dungeons II a balíčky DLC Morningwood, Pixieville, A Chance of Dragons, a Song of Sand and Fire a A Clash of Pumpkins s novými scénarmi, jednotkami, démonickými rasami a mapami pre viac hráčov.Dungeon Lord je späť a tentokrát to myslí vážne! Uspokojte nenásytnú túžbu Dungeon Lorda po pomste v hre Dungeons 2 náborom hrôzostrašných nových monštier zo všetkých kútov podsvetia, aby mohli vykonať jeho rozkazy. Ovládnutie podsvetia ale už nestačí, tentokrát Dungeon Lord rozšíri svoju nadvládu aj na bezvýznamné ľudské bytosti a pokúsiť sa dobyť aj povrch!

Ovládajte mocného Dungeon Lorda a vybudujte sieť jedinečných a desivých dungeonov, regrutujte armádu hrôzostrašných tvorov a veľte dvom novým frakciám. Pripravte sa brániť svoje kráľovstvo pred tými otravnými hrdinami, vydajte sa na povrch viesť vojnu proti ich ľudským mestám a s použitím ruky teroru priamo ovládajte svojich prisluhovačov, vydávajte im príkazy a dokonca aj rozdávajte rýchle facky.

Rozsiahla príbehová kampaň obsahuje ešte viac čierneho humoru, ktorý urobil z pôvodnej hry Dungeons herný hit a obsahuje početné odkazy na rôzne fantasy knihy, filmy a seriály. Navyše si môžete vyskúšať svoje sily v štyroch rôznych herných režimoch v multiplayerovom režime až pre štyroch hráčov s inými Dungeon Lordmi lokálne, alebo online.Foto & Video