Detail položky

3 kroky ku kariére

E-knihy
3 kroky ku kariére
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 12,90 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Motivačná literatúra
Vyšlo: 1.11.2012
Jazyk: Slovenský
Kód Digital Download: E2715
Autor: Martina Kazičková, Peter Kazička, Jozef Ďurian

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
HW Požiadavky
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

Podtitulako dynamizovať úspešnú kariéru sebakoučingom
AutorMartina Kazičková, Peter Kazička, Jozef Ďurian
VydavateľstvoMK Training
ISBN978-80-971165-0-7
Strán240
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf

Tradičnú predstavu, že najlepším spôsobom ako získať zaujímavú pracovnú pozíciu je monitorovanie internetovej burzy práce alebo printovej inzercie, už dávno prekonali iné, efektívnejšie metódy. Spôsob aktívneho uchádzania sa o prácu, ktorý vám ponúkame v tejto knihe, sa zásadne odlišuje od toho zaužívaného.
Predkladaná publikácia má charakter pracovného manuálu a je praktickým návodom na kariérny sebakoučing. Je určená všetkým tým, ktorí sa rozhodli dať vo svojom živote významné miesto profesionálnej kariére – či sú to absolventi, ľudia v produktívnom veku alebo tí, ktorých sa nejako dotkli zmeny vo firmách a sú konfrontovaní s novou situáciou.
Jednotlivé kapitoly kopírujú proces plánovania a riadenia kariéry. Po prečítaní knihy a absolvovaní praktických cvičení, uvedených vždy na konci kapitol, budete pripravení na výberový pohovor inak ako vaši konkurenti: vyniknete jasným osobným profilom, pevným uvedomením si toho, čo skutočne chcete dosiahnuť, a schopnosťou prezentovať všetky svoje prednosti presvedčivým spôsobom.
Naším cieľom je ponúknuť vám možnosť cieľavedome a dôkladne sa pripraviť na zmeny vo vašom pracovnom i osobnom živote a pomôcť vám zaradiť sa medzi úspešných ľudí, ktorí sú schopní prevziať za svoj život plnú zodpovednosť.

PROFILY AUTOROV

Mgr. Martina Kazičková
Kouč, lektorka a socioterapeutka

Má za sebou štrnásť rokov skúseností s vedením tréningových skupín a s koučingom. Špecializuje sa na oblasť kariérneho poradenstva, motivácie a komunikácie, na problematiku starostlivosti o klientov a orientácie na zákazníka, na personálny rozvoj a manažérske zručnosti. Je hodnotiteľkou pravidelných výberových konaní formou Assessment Centre. Venuje sa individuálnemu psycho-sociálnemu poradenstvu a do organizácií zavádza Employee Assistance Programy (EAP). Je členkou Inštitútu psychoterapie a socioterapie.

Ing. Mgr. Peter Kazička
Kouč, lektor a socioterapeut

Má bohaté praktické skúseností z rôznych oblastí ako aj rôznych kultúr. Špecializuje sa na tréningy rozvoja v oblasti predajných zručností a motivácie, venuje sa kariérnemu koučingu, komunikačným zručnostiam a orientácii na zákazníka, ale aj personálnemu rozvoju, manažérskymi zručnostiam a riadeniu organizačných zmien. Je hodnotiteľom pravidelných výberových konaní formou Assessment Centre. Zaoberá sa individuálnym psycho-sociálnym poradenstvom, je členom Inštitútu psychoterapie a socioterapie.

Ing. Jozef Ďurian, PhD.
Vysokoškolský pedagóg, lektor, manažér ľudských zdrojov, poradca a kouč.

Viac ako pätnásť rokov sa zaoberá manažmentom ľudských zdrojov. Počas svojej kariéry spolupracoval na desiatkach poradenských projektov pre organizácie zo súkromného aj z verejného sektora. Participoval na realizácii projektov Phare, Kega, Vega, Mantra, Leonardo. Je autorom a spoluautorom viacerých knižných publikácií, článkov, odborných príspevkov. Ako hodnotiteľ sa zúčastňuje výberových konaní pre viacerých zamestnávateľov.

REFERENCIE

„Ďakujem za možnosť prečítať si Vašu knihu „3 kroky ku kariére“ ešte pred jej vydaním. Po prečítaní mi ako prvé napadlo, prečo nemám dvadsať rokov, aby som na vlastnej koži mohol vyskúšať opísané metodiky a odhaliť kus samého seba – otvoriť tú tajnú trinástu komnatu, o ktorej každý iba tuší, čo sa v nej skrýva. Odkrývanie vlastných myšlienok zo spletitých zákutí duše nie je vždy jednoduché, odvaha za ich odkrytie je však odmenená sebarealizáciou a sebauspokojením. V knihe je veľa právd a, myslím, že správnych návodov ako uspieť nielen pri prijímacích pohovoroch, ale aj v iných rôznych životných situáciách – chce to iba odvahu pozrieť sa sám sebe do oči a nebáť sa bojovať so skutočnosťou.“
Ing. Ján Šebeň, generálny riaditeľ, IMET a.s.

„Publikáciu som si pozorne prečítal a potešila ma: konečne som sa stretol s materiálom, ktorý zodpovedá dnešnej realite, s ktorou si musí poradiť každý, kto si hľadá nové zamestnanie. Totiž veľká väčšina kandidátov prichádza na pohovory nepripravená, ale domnievajú sa, že spĺňajú všetky predpoklady na dané miesto. Sú sklamaní, keď dostanú zápornú odpoveď alebo dokonca keď si ich vyhliadnutý zamestnávateľ po prečítaní ich materiálov ani len nepozve na ústny pohovor. Prečo? V životopise uvádzajú nepravdy, lebo sa domnievajú, že práve tým zapôsobia. Na pohovore však nevedia zareagovať na ani na elementárne otázky, ktorými by mali preukázať svoje vedomosti a skúsenosti.
Každému, kto má seriózny záujem o zmenu zamestnania a skutočne chce byť úspešný, vrelo túto publikáciu odporúčam, iste mu môže pomôcť dosiahnuť cieľ. Autori netaja, že to nie je jednoduché a že si na to treba vyčleniť dostatok času a disciplíny. Napokon, každý kto chce v živote niečo dosiahnuť, musí rátať s tým, že bez cieľavedomosti a trpezlivosti úspech ostane iba vzdialenou, nedosiahnuteľnou métou.“
Ing. Igor Stano, riaditeľ vývojového centra Alcatel-Lucent Slovakia a.s.

„Túto knihu by mal čítať každý, kto to myslí so sebou aspoň trošku vážne. Predstavuje ucelený materiál, ktorého pridaná hodnota sa skrýva v profesionálnej stručnosti a praktických cvičeniach. Titul ponúka veľké množstvo nástrojov zameraných na rozvoj vlastnej osobnosti bez ohľadu na odvetvie či význam podniku, v ktorom sa človek mieni uplatniť. Poskytnutá spätná väzba z jednotlivých cvičení vytvára skutočne veľký priestor na plánovanie osobnostného rozvoja. Páči sa mi najmä možnosť objaviť „seba“. Priamosť výkladu a úprimná snaha o čo najlepšie využitie poznatkov iba podčiarkujú praktickosť publikácie.“
Ing. Branislav Imre, manažér, Kia Motors Slovakia, s.r.o.

HW Požiadavky

Pokud je kniha dostupná ve formátu PDF, jedná se o chráněný formát s Adobe DRM.
Seznam čteček podporujících Adobe DRM naleznete zde: http://blogs.adobe.com/digitalpublishing/supported-devices

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


1,20 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac