Detail položky

3x Borgentown - město hrůzy III

E-knihy
3x Borgentown - město hrůzy III
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 4,40 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Detektívky
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E7275
Autor: Andrew Hall

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorAndrew Hall
VydavateľstvoNakladatelství Viking
ISBN978-80-7482-116-5
Strán370
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Další tři hororové příběhy středoškoláků z městečka Borgentown. Kdo – nebo co – je vraždí?

Noční děs
Do spokojeného života Cindy Schneiderové, studentky střední školy v Borgentownu, zasáhne smrt. Záhy na to zpozoruje, že prapodivný dům na starodávném obrazu po dědečkovi v noci ožívá a láká ji k sobě. Byť se Cindy snaží nepodlehnout, tajemná stavba je mocnější a jde si pro ni. A v šerém světě mladá dívka nachází jen zmar a krev. Den po dni jí přináší další a další traumata, v noci ji však navštěvuje děs a Cindy jen těžko vzdoruje. Kdo bude silnější?

Vražedný poklad
Studentovi střední školy v Borgentownu, Oscaru Morganovi, se stále zdá podivný sen, jenž ho vábí na k jednomu hrobu na místním hřbitově. Když se tam potom v noci v doprovodu kamarádů z bojového oddílu opravdu vydá, aby toto místo posledního odpočinku prozkoumal, objeví netušený poklad – diamanty v ceně mnoha milionů. Poklad mu však místo štěstí přinese záhubu a vražedná kletba postupně zasahuje další a další, kteří se s diamanty nějak dostali do kontaktu. Jedni z mála, kteří ještě unikají, jsou Christina a její přítel Adam.
Přežijí?

Smrt v patách
Chodbami střední školy v Borgentownu se opět plíží hrůza – kdo jednoho po druhém masakruje hráče školního basketbalového družstva? V hledáčku vyšetřovatelů se záhy objevuje trojice dívek – divokých Amazonek – které otevřeně prohlašují, že mrtvý kluk je dobrý kluk. Všechny mají sice alibi, nicméně smyčka se stahuje, a nejenom kolem krku nevinných obětí. Kolik jich však ještě bude...?

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


8,90 €
Kúpiť

8,90 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac