Detail položky

Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch

E-knihy
Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 8,90 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Humor, satira
Jazyk: Slovenský
Kód Digital Download: E13465
Autor: Helen Fielding

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

Pôvodný názovThe Edge of Reason
AutorHelen Fielding
VydavateľstvoIkar
SériaBridget Jones
Poradie v sérii2
ISBN978-80-551-3435-2
Strán352
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub

   Každý, kto čítal autorkinu predchádzajúcu knihu Denník Bridget Jonesovej, si bezpochyby obľúbil pochabú hrdinku, ktorá vyrábala trápne situácie ako na bežiacom páse a po nepríjemných peripetiách s mužmi šťastne zakotvila v náručí šarmantného Marca Darcyho.

Ani v pokračovaní svojho slávneho románu nenecháva autorka nikoho na pochybách, že je majsterkou absurdnej komédie. Jej hrdinka zostáva verná svojej povesti a dostáva sa do situácií, pri ktorých čitateľ priam plače od smiechu...


Úryvok:
A žili šťastne, až kým nepomreli


Pondelok 27. januára

58,5 kg (tuková vrstva v najlepšom poriadku), počet partnerov: 1 (hurá!), 2 100 kalórií, spotreba kalórií pri súložiach: 600, takže celkový príjem: 1 500 kalórií (priam vzorné).


7.15Hurá! Roky divočenia pominuli. Už štyri týždne a päť dní žijem vo funkčnom vzťahu s dospelým mužom, čo dokazuje, že nie som vydedenec lásky, ako som sa pôvodne obávala. Cítim sa senzačne, celkom ako Jemina Goldsmithová či iná rozžierená novopečená nevesta, ktorá ešte vo svadobných šatách slávnostne otvára onkologické oddelenie v nemocnici, pričom si ju všetci predstavujú v posteli s Imran Chánom. Ó. Mark Darcy sa práve pohol. Možno sa zobudí a prediskutujeme spolu moje názory.


7.30Mark Darcy sa nezobudil. Už viem. Vstanem a pripravím mu fantastické teplé raňajky: možno praženicu s párkami a s hubami, alebo benediktínske či florentínske vajcia.


7.31Ide o to, čo tie benediktínske alebo florentínske vajcia vlastne sú.


7.32Ibaže nijaké párky ani huby nemám.


7.33Ani vajcia.


7.34A keď tak nad tým rozmýšľam, ani mlieko.


7.35Ešte stále sa nezobudil. Mmmm. Je krásny. Rada sa naňho pozerám, keď spí. Má strašne sexi široké plecia a chlpatý hrudník. Niežeby mi šlo len o sex. Zaujímajú ma aj jeho rozumové schopnosti. Mmmm.


7.36Ešte stále sa nezobudil. Uvedomujem si, že sa nesmiem správať hlučne, ale možno by som ho mohla jemne zobudiť silou myšlienky.


7.40Možno mu dám... Uááá!


7.50 Mark Darcy sa náhle prudko posadil na posteli a skríkol: „Bridget, už prestaň, dofrasa.
Nezízaj na mňa, keď spím. Choď si robiť niečo iné.“

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


7,65 €
Kúpiť

5,95 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac