Detail položky

Cesta za láskou

E-knihy
Cesta za láskou
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,50 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Slovenská próza
Jazyk: Slovenský
Kód Digital Download: E12321
Autor: Peter Nebula

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

PodtitulPrvá vášeň, Opustená susedka, Tiene minulosti
AutorPeter Nebula
VydavateľstvoPeter Nebula
ISBN978-80-972225-6-7
Strán460
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf mobi

Prvá vášeň
Keď sa tridsať ročný mladý muž zahľadí v obchode do mladej ženy, ešte netuší, aký súvis má táto krásna žena s jeho internetovou kamarátkou. Kým táto mladá žena je očividne pod kontrolou svojej matky, jeho neznáma kamarátka, s ktorou trávi deň čo deň na internete, je sebavedomá a veselá žena. Keď sa na prvom rande odhalí skutočná identita jeho veselej internetovej kamarátky, Peter stráca hlavu a vášnivo sa do nej zamiluje. Je to jeho prvá skutočne veľká láska. Láska, ktorá v jeho srdci tlela pol roka a ktorá sa teraz dostáva na povrch. Postupne spolu prežívajú prvé dotyky, bozky, ale aj nespútanú vášeň, ktorá v oboch drieme. Kým Katka je spontánna a vášnivá, Peter veľa premýšľa. Ale pri Katke ho stále ovládne jeho temperament. Vydrží im tato vášeň, keď Peter po čase zisti, že v prítomnosti svojej matky sa Katka mení na bojazlivé dievča, ktoré nedokáže svojej mame odporovať? Vydrží ich láska, keď im jedného dňa jej matka predstaví pána Dokonalého?
Zakázaná láska
Po ťažkom sklamaní z prvej lásky sa Peter sťahuje na vidiek. Kým si svojpomocne opravuje svoj nový domov, v susedstve vyrastá luxusná vila. Jeho život by bol pokojný a jednotvárny, keby sa pri ňom jedného dňa nezastavila krásna žena. Jeho nová susedka, ktorá trávi celé dni sama doma, kým jej manžel trávi všetok svoj čas v práci. Je krásna, je zvodná. Je staršia. A je vydatá. Marianna je zrelá a viac ako krásna žena, ktorá priťahuje jeho pohľad stále, keď sa pri ňom objaví. A čo je horšie, začne ho zvádzať. Peter veľmi dlho váha, ale krásna susedka ho natoľko priťahuje, až jej pôvabu podľahne. Marianna je však nestála. Kým ho večer zvádza a oddáva sa jeho vášni, na druhý deň pôsobí chladne a nedostupne. Peter je z toho zúfalý, nedokáže si jej správanie vysvetliť. Všetko sa však zmení, keď si vypočuje manželskú hádku Marianny s manželom. V ten večer sa Marianna vytratí z domu, aby našla útechu práve pri ňom. Bude ich vášnivý vzťah plný zmyselného milovania odhalený jej manželom?
Tiene minulosti
Prešlo päť rokov, čo Peter musel opustiť svoj domov. V Istanbulskom bare stretáva nádhernú ženu. Krátky rozhovor s ňou mu stačí, aby sa o nej dozvedel to podstatné. Je veľmi zvedavá a Peter ju zaujal. Avšak jeho srdce nie je ešte pripravené na ďalšiu lásku. Pri odchode z baru stretáva svoju starú letnú lásku Kimet, kvôli ktorej sa pred piatimi rokmi ocitol v Turecku. Pracovné povinnosti ho však spoja s krásnou Aylin. Kým Kimet je zvodná a temperamentná, avšak nezodpovedná, Aylin je rozvedená žena s citlivou dušou a zraneným srdcom, ktorá Petra zaujme svojím nádherným pohľadom. Ktorej z nich dá Peter prednosť? Kimet, na ktorú nemohol päť rokov zabudnúť, alebo Aylin, ktorá napriek tajomnej minulosti Petra očarila? A kto je Dilara, malé dievčatko, ktoré sa nedokáže od Aylin odtrhnúť? Ktorej zo žien daruje Peter celé svoje srdce?

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


10,40 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac