Detail položky

Dotyk draka

E-knihy
Dotyk draka
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 6,85 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Sci-fi, fantasy, horory
Jazyk: Slovenský
Kód Digital Download: E11076
Autor: Stanley Whiteman

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

PodtitulKniha Lysanthys 1
AutorStanley Whiteman
VydavateľstvoStanislav Fatul
SériaKniha Lysanthys
Poradie v sérii1
ISBN978-80-972027-1-2
Strán217
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf mobi

Kedysi dávno, veľmi dávno, vznikla Lysanthia. Krajina, ktorá ako ohromný ostrov vystúpila z Mora.
Spočiatku na nej žili len vtáci a divé zvery. No povráva sa, že kdesi tajne ukryté žili a žijú národy, ktoré sa dosiaľ neukázali obyvateľom tejto nádhernej krajiny.
Uprostred krajiny sa k oblakom dvíha najvyššia z hôr, aké kedy jestvovali v tomto šírom svete. Na západe sa ťahá hlboký les a na východe leží zátoka.
Jedného dňa priplávala loď. Loď s posádkou, ktorá do krajiny priniesla Zlo, aké Lysanthia jakživ nezažila. To je však neskoršia história tejto krajiny.
Jedno ráno pred mnohými a mnohými rokmi prileteli zďaleka tisíce orlov. Priniesli na svojich chrbtoch drobný národ. Boli to škriatkovia a usadili sa na juhu krajiny. V tunajších lesoch vystavali kráľovský palác pre svojho vládcu v rozmeroch veľkých ľudí spoza Mora.
Práve veľkí ľudia časom priplávali do Lysanthie z ďalekých krajín. Vystavali mnoho miest a dedín, až sa takmer celá krajina stala ich domovom.
Po rokoch sa v jednej z kráľovských rodín v ďalekej a neznámej krajine narodil chlapec. Ako mu roky pribúdali, rástol a prekypoval šikovnosťou a silou. Jedného dňa, keď mal len dve letá pred dospelosťou, utiekol do lesa, kde beztak trávil temer všetok čas.
Chlapec sa volal Orwen.

Mladý Drake nemá ani dvadsať rokov, no vytrhnú mu jeho svet priamo spred očí. Urobí všetko preto, aby ho dostal späť, no netuší však, že zo skupiny hrdlorezov sa vykľuje čosi omnoho, omnoho väčšie...
Uprostred morí ľadových i teplých, uprostred sveta šíreho a starého, leží krajina, mladá no prastará. Nesie meno Lysanthia, je jedna, no predsa tri.
Obria hora uprostred, husté lesy a hlboké jazerá, ľudia vlčí i ľudia obyčajní ju zvú domovom svojím.
Ako to už ale zvykom býva, sily Zla drápy svoje rozťahujú na miesta čisté, preto treba je Ochrancu...

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac