Detail položky

Legenda prokletí

E-knihy
Legenda prokletí
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 4,50 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Deti a mládež / Ostatné
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E11397
Autor: Dagmar Galas

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorDagmar Galas
VydavateľstvoDagmar Luklová
ISBN978-80-7453-471-3
Strán155
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Život hlavního hrdiny je ovlivněn „7“ - narodil se v roce 1797, sedmý den v měsíci, sedmým rokem žije v útulku.
Jonathan přišel o matku ve svých dvou letech a otce ztratil o rok později při požáru domu. Byl odnesen do městského útulku, kde je vychováván a kde na něho mají spadeno dva bratři - Roland a Gregor.
Jednu noc se mu zjeví ve snu záhadný muž, ukáže mu jakousi knihu a prohlásí, že ji musí najít a zlomit tak kletbu, kterou je jejich rod od raného středověku stižen. V knize jsou vepsané tragické osudy jeho předků a on - Jonathan musí zabránit Osudu popsat další stránku.
O jeho desátých narozeninách přijde panu řídícímu a také rodině Kramerových dopis, dle kterého se od této chvíle stávají Jonathanovými poručníky a správci majetku teta Hilda a strýc Irvin. Teta i strýc jsou velmi překvapeni, vůbec netuší, že nějaký synovec existuje. Irvin nic nenamítá, Hilda zuří, už předem ho nesnáší a obzvláště poté, co se kolem jeho osoby a v jejich domě začnou dít podivné věci.
Jonathan se spřátelí s knězem, na faře se setkává s duchem muže, který se mu zjevil ve snu a jenž enormně trvá na tom, aby hledal onu starou knihu. Do jeho života opět vstupují Roland a Gregor. Unesou ho, přepadnou sestřenici Irmu, snaží se provádět další lumpárny, jen aby získali výkupné, ale duchové, kteří na příkaz záhadného muže začali u Kramerů hlídat, jim to vždycky překazí.
Jonathanovi se podaří Knihu osudů najít, vrací se na místo, kde stával jeho rodný dům, vzpomínkami se přenese do jiné časové dimenze a tentokrát ho Osud povede úplně jinou cestou.
(Jonathan -vyslovuj česky)

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac