Detail položky

Lepší svět

E-knihy
Lepší svět
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 4,00 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Romány
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E6789
Autor: Felix Boom

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorFelix Boom
VydavateľstvoBLINKR
ISBN978-80-87579-19-0
Strán216
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Thriller, románová beletrie, fantasy, nebo nový syntetický žánr? Na tuto otázku si odpoví čtenář sám, když si přečte příběh o hlavním hrdinovi a záhadné nadaci, jejíž velkorysé centrum vyrůstá na opuštěných pozemcích mezi ruinami zaniklých vesnic v bývalém vojenském prostoru na severu Čech. Nadace se jmenuje Lepší svět a v jejím čele stojí mladý právník.
Ten chlapík disponuje neuvěřitelnými sumami peněz, které používá zásadně jen na charitativní účely. Chová se zcela nezávisle, promyšleně a nesmírně štědře. Důsledně odolává všem vábivým návrhům a radám zvenčí. Pracuje jen se svými lidmi, je střežen vlastní ochrankou, vyhýbá se politikům, od nikoho nic nechce. Jen rozdává. Dokonce vzniká domněnka, že jde o světce.
Je dobrodějem nebo zločincem? Jedná za sebe nebo někoho jiného? Brzy se stane terčem spekulací, čemu vlastně nadace slouží. Praní špinavých peněz mafie, obchodníků se zbraněmi, s drogami? Týmy policistů a agentů mají napilno. Zločinecké gangy spřádají plány. Politici jsou nervózní. „Jak je možný, že tady běhá frajer, co rozdává velký prachy a my přitom z toho nic nemáme? Co ten hajzl vlastně chce?“ ptá se jeden z nich. Pravda je někde úplně jinde. Mladý muž si užije velmi horké chvíle v riskantní roli, kterou na sebe vzal. Jdou po něm zabijáci i systém. Musí zvolit dramatické řešení.
To je hlavní zápletka nového českého románu spisovatele Felixe Booma, který se odehrává v letech 2012 až 2014 v České republice, USA a ve Finsku. Tento příběh nám hodně sdělí o době, kterou prožíváme. Čeká nás Lepší svět? Je možné jej vůbec dosáhnout? I na tyto otázky si čtenář musí odpovědět sám...

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac