Detail položky

Lietam v tom tiež

E-knihy
Lietam v tom tiež
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,95 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Romány
Vyšlo: 2.9.2011
Jazyk: Slovenský
Kód Digital Download: E1072
Autor: Kristína Baluchová

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
HW Požiadavky
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorKristína Baluchová
VydavateľstvoEvitapress
ISBN978-80-89452-32-3
Strán224
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI

Byť letuškou a „do práce“ chodiť každý deň do inej krajiny je snom mnohých dievčat. Kristíne sa splnil a popri štúdiu psychológie sprevádza cestujúcich spoločnosti SkyEurope Airlines počas ich letov. V malých priestoroch na palube lietadla funguje všetko trochu inak ako na zemi – piloti aj letušky sú zodpovední za to, aby pasažierov bezpečne dopravili do cieľa ich cesty, a to aj vo chvíli, keď letecká spoločnosť začína krachovať. Skutočný príbeh o tom, ako sa dá spadnúť z oblakov.

O autorke
Kristína Baluchová sa narodila v roku 1983 v Kežmarku. V rokoch 2004 - 2009 lietala pre spoločnosť SkyEurope Airlines (s bázou v Bratislave, vo Viedni, v Prahe či vo Varšave). Vyštudovala Filozofickú fakultu UCM v Trnave, v súčasnosti sa venuje ďalšiemu vzdelávaniu v terapeutickej oblasti. Hovorí plynule po anglicky a po nemecky, pasívne ovláda ruštinu, španielčinu a nórčinu. Pracuje ako konzultantka pre Rozvojový program OSN, venuje sa aj súkromnej praxi v ÚLK v Bratislave. V roku 2011 založila občianske združenie OZ P(L)UTO, ktoré poskytuje pomoc v sociálnej oblasti (www.ozpluto.sk). Okrem lietania ju teší literatúra, kinematografia, relax pri cestovaní a v poslednom období gastronómia a vinárska kultúra. Je slobodná, žije v Bratislave.

Napísali o knihe
Leonardo da Vinci povedal, že ak sa človek naučí lietať, už nikdy nebude chodiť po svete a dívať sa na zem. Aj ja to tak mám. A hoci sme občas nútení na chvíľu pristáť na zemi, lebo aj to je život, učíme sa vracať do výšok, za svojimi snami. Toto je príbeh ženy, ktorá žila pre svoju prácu každou bunkou svojho tela. A to je v ňom ten najsilnejší moment.
Katarína Knechtová, speváčka

Pretože sme celú knižku čítali počas nášho babského roadtripu nahlas, nemôžem písať len za seba, keďže to bol spoločný zážitok. Text na obálku znie (dúfam, že s našou kolektívnou výpoveďou nebudete mať problém):
„Táto knižka sa k nám dostala asi päť minút pred začiatkom nášho šialeného babského roadtripu po Slovensku. Striedavo sme ju čítali nahlas - v aute, na lazoch, v Poľsku, v Jánošíkovej kolibe... Samozrejme s východniarskym prízvukom, keďže autorka je východniarka. Konečne nám bolo jasné, ako to bolo s krachom Skajky, a pochopili sme, že niekto mohol byť z toho krachu nešťastnejší ako zákazníci chtiví letu... Všetky nás to mrzí a s autorkou súcitíme. Myslíme si, že na podobné akcie, ako bol náš najúžasnejší roadtrip, je takáto kniha z viacerých dôvodov nevyhnutná, podobne ako babské rečičky.“
Kristína Farkašová, herečka, a spolučitateľky Doty, Helka a Marieta

HW Požiadavky

Pokud je kniha dostupná ve formátu PDF, jedná se o chráněný formát s Adobe DRM.
Seznam čteček podporujících Adobe DRM naleznete zde: http://blogs.adobe.com/digitalpublishing/supported-devices

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac