Detail položky

Nečas Jany Nagyové

E-knihy
Nečas Jany Nagyové
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 4,25 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Biografie, životopisy
Vyšlo: 14.11.2014
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E8895
Autor: Josef Hympl

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

PodtitulOtevřená zpověď o poměru s premiérem, aféře Nagygate a o vazbě
AutorJosef Hympl
VydavateľstvoEpocha
ISBN978-80-7425-238-9
Strán144
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf mobi

Jana Nečasová odhaluje své soukromí.
Bývalá vrchní ředitelka kabinetu, která se až doposud vyhýbala jakýmkoliv kontaktům s médii, otevřeně hovoří o svém vztahu s premiérem Petrem Nečasem, odkrývá zákulisí tak zvané velké politiky, nebojí se otevřeně mluvit o lidech i událostech. Nekapituluje před světem, který se náhle zmenšil na několik metrů čtverečních vězeňské cely.
Vždy svá. Nezlomená. Šťastná. I nešťastná. Žena, jejíž příběh stojí za to znát. Je to zpověď. Ale není to pokání.

Jana Nečasová (*1964)
Pro ODS pracovala od roku 1996. Po volbách 2006 si ji ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas vzal s sebou jako šéfovou kanceláře. Když se stal premiérem přešla s ním i na Úřad vlády. Dlouhodobě se spekulovalo o jejich intimním poměru. V červnu 2013 policie Janu, tehdy ještě Nagyovou, zatkla, poslala do vazby a obvinila ze tří trestných činů. Po propuštění z vazby si ji čerstvě rozvedený Petr Nečas vzal za manželku.

Josef Hympl (*1974)
Vystudoval chemickou průmyslovku a později Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze. V roce 1997 nastoupil do metropolitní přílohy MFDnes. Později prošel redakcemi dalších předních deníků, aby nakonec v roce 2010 zakotvil v časopisu Týden. Po čtyřletém působení v jeho redakci v září 2014 přestoupil do nově vzniklého týdeníku Téma.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


8,90 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac