Detail položky

Panáček

E-knihy
Panáček
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,35 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Romány
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E8821
Autor: Vratislav Mlčoch

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorVratislav Mlčoch
VydavateľstvoVydavatelství VRAM
ISBN978-80-904416-0-6
Strán232
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf mobi

Knížka erotických pohádek napsaná pro skutečnou dámu a napsaná tak, že ji skutečná dáma může skutečně číst bez pohoršování. Od očitého svědka, který v kalhotkách své milované prožil celý život se dozvíte mnoho tajností a také zažijete mnohá dobrodružství, jaká se ženám stávají. Zkrátka knížka, která potěší i poučí.
Nelekej se, lásko moje, má nejdražší a jediná, já Tě chci pobavit a rozesmát, v žádném případě nebudu vulgární ani obscénní, to nemám ve zvyku nikdy. Tak si prosím udělej pohodlí, uveleb se a zbav se všech černých myšlenek a pocitů, pokud nějaké máš.
Když jsem byl na výstavě 100 000 let sexu, tak tam byl ve vitríně takový malý panáček, tak akorát do dlaně, s velikánským penisem, který byl trochu větší než panáček sám. Panáček se potutelně usmíval (asi věděl své) a já jsem si představil, že bych to byl já, byl bych živý a žil bych ve Tvých kalhotkách.
Lásko, opravdu to nebude vulgární ani obscénní, já se teď vesele a potutelně usmívám, doufám, že Ty také a že Tě ta představa pobavila.
Takže bych žil ve Tvých kalhotkách. Nebyl bych moc inteligentní, povídat by se mnou nebylo o čem protože co bych věděl o světě venku, zato bych dokonale znal Tvá nejtajnější přání a poznal bych, kdy mám být něžný a kdy zase divoký, jak mám co dělat aby to bylo správně, kdy mám hrozně řádit a kdy být v klidu, protože zrovna řídíš nebo máš důležitou schůzku. Samozřejmě bych tam nemohl být pořád, protože například ve fitku bych vyloženě překážel, to bych asi "uklízel" ve Tvé kabelce, ale to by nikdy netrvalo moc dlouho, Ty bys otevřela kabelku a řekla "Na místo," a já bych pospíchal, protože by se mi stýskalo.
Lásko, už se usmíváš? Doufám že ano, že Tě ta představa začíná bavit tak jako mne.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac