Detail položky

Potrava pro duši

E-knihy
Potrava pro duši
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,75 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Motivačná literatúra / Rozvoj osobnosti
Vyšlo: 9.10.2015
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E11820
Autor: Karen Horneffer-Ginter

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

PodtitulŠest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po rovnováze a naplnění
Pôvodný názovFull Cup, Thirsty Spirit
AutorKaren Horneffer-Ginter
VydavateľstvoSynergie Publishing
PrekladateľKlára Šumová
ISBN978-80-7370-265-6
Strán208
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf mobi

Žijeme ve světě, který je v neustálém pohybu. Připadá vám život den ode dne rušnější, nabitý informacemi, plný povinností, přátel a rodiny, plný všeho... kromě naplnění? Spěch jako by se stal celosvětovou epidemií. I když kmitáte mezi samými příjemnými věcmi, jako jsou dobře placená a záslužná práce se skvělými kolegy či hezky prožitý čas s rodinou, cítíte se na konci dne vyčerpaní a přemoženi tíhou toho, co jste si naložili? Podle psycholožky Karen Horneffer-Ginter je právě to množství, které jste si naložili, tím, co vytváří propast mezi vaším vnějším životem a vnitřním já. Toto rozpojení může způsobit, že naše duše chřadne, nedokážeme prožívat radost a neslyšíme vnitřní hlas, který nám radí, co je teď v životě nejdůležitější.

V Potravě pro duši vám autorka kromě svého vlastního příběhu s humorem i hlubokou moudrostí nabízí postupy, jak kvalitně nasytit duši, která žízní po rovnováze a naplnění. Jde o šest klíčových změn, které můžete postupně začlenit do svého každodenního života. Začnete respektováním svého životního rytmu, následuje obrat dovnitř a naplnění, poté plné prožívání každého dne, vzpomínání na lehkost a vyrovnání se s nesnázemi. Vyzkoušíte-li popisované změny i vy, zjistíte, že najít rovnováhu, naplnění a radost ve víru každodenního života může být zábavné a snadné.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


7,15 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac