Detail položky

Rezatý pohádky

E-knihy
Rezatý pohádky
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,35 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Deti a mládež / Rozprávky
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E8823
Autor: Vratislav Mlčoch

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorVratislav Mlčoch
VydavateľstvoVydavatelství VRAM
ISBN978-80-904416-2-0
Strán168
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Pohádky, jaké tu ještě nebyly: O rezatým klukovi a rezaté princezně - tedy o skutečné princezně, královské dceři ze starobylého rodu divokých válečníků, která je úplně po svých divokých předcích, a o největším uličníkovi z celé země, který si s ní v ničem nezadá. Oba dva se za veliké bouřky na střeše hradní věžičky stanou nerozlučnými kamarády a vyvádí veliké neplechy v jednom nejmenovaném malém království právě nyní, v současnosti. Dobrodružná jízda na lokomotivě, souboj v hradní zbrojnici, vytopená recepce královských hostí na zámku, let ukradeným horkovzdušným balonem, útěk před hladovým dinosaurem, honička na motorovém člunu, boj s rozzuřenou mamuticí a pravěkými lovci… Další a další neobyčejná dobrodružství, o jakých jste nejspíše dosud neslyšeli a nejspíše už neuslyšíte.
Ale hlavně jsou o vlastnostech dnes málo zmiňovaných: O rytířskosti, věrnosti, oddanosti, statečnosti a čestnosti. A také o tom, jak vychovávat obtížně zvladatelné děti - po dobrém, podporovat jejich dobré vlastnosti a zbytečně netrestat ty špatné. A výsledek? Děti jsou sice obtížně zvladatelné, ale nikoliv zlé. Díky pozitivní výchově se z nich stanou mimořádně úspěšní a dobří lidé, kteří budou své vlasti mimořádně prospěšní.
Autor napsal tuto knížku pro svoje vnoučata, která si vyprošovala další a další příběhy, neboť je těšilo, že ještě nějaké děti zlobí mnohem víc než oni. A divte se, vnoučata nezhoršila svoje chování ale naopak, polepšila se a ve škole prospívají. Že by se teorie z knížky potvrdila i v reálném životě?

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac