Detail položky

Výtečník v jejím loži

E-knihy
Výtečník v jejím loži
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,20 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Historické romány
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E5545
Autor: Sabrina Jeffries

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

Pôvodný názovA Hellion in Her Bed
AutorSabrina Jeffries
VydavateľstvoDomino
SériaVýtečníci z Halstead Hall
Poradie v sérii2
ISBN978-80-7303-899-1
Strán272
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf

ediná karetní hra nám muže obrátit život naruby… Jarret Sharpe by si nejraději vydělával na živobytí karbanem. Protože ale poslední dobou spíše prohrává a navíc čelí babiččinu ultimátu, že se musí do roka oženit, rozhodne se jednat. Přece se neožení z donucení! Slíbí proto, že povede rodinný pivovar, když babička svou hrozbu vydědění zruší.

Ani jako pivovarník ovšem nepřestane být hazardním hráčem. Pozná to ve chvíli, kdy za ním přijde půvabná Annabel Laková a předloží mu lákavou nabídku: zahrají si spolu karty. Pokud vyhraje on, je ochotna strávit s ním noc. Pokud vyhraje ona, Jarret pomůže zachránit pivovar jejího bratra před krachem. Copak mohl proslulý karbaník tušit, že ho ta dáma obehraje?

Jarret musí dostát slibu gentlemana, a tak se s Annabel vydává na cestu. Čím více ji poznává, tím silněji cítí, že by s ní chtěl spojit svůj život, oženit se a mít děti. Není to ovšem snadné: rád by si zároveň uchoval nezávislost a bojí se zklamání. Annabel se vztahu s Jarretem obává také, i když ze zcela jiného důvodu: už léta střeží tajemství, které jí brání v lásce. Podaří se jim zbavit předsudků a černých můr minulosti, aby mohli dát průchod citům?

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac