Detail položky

Výzva svetu

E-knihy
Výzva svetu
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 15,00 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Ezoterika / Astrológia, veštenie
Jazyk: Slovenský
Kód Digital Download: E13776
Autor: Mária Harničárová

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

AutorMária Harničárová
VydavateľstvoMária Harničárová
ISBN978-80-972314-0-8
Strán78
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Semjasa veliteľka flotily Erra je vesmírna bytosť a jej Výzva svetu sa prihovára človeku pomocou telepatických schopností.
Mária Harničárová odovzdáva vo svojich knihách jasné posolstvo mieru. Semjasa hovorí o mimozemských aktivitách vo vesmíre pomocou veľkej galaktickej rady. So zvolením tejto rady je poverená byť nápomocná ľudskej civilizácii s nižšou dimenzionálnou úrovňou napredovať vpred vo vývoji osobnosti a ľudských schopnosti. Kladie dôraz na každodenný život v ktorom hlavnú úlohu zohráva láskavý prístup jeden k druhému. Zároveň odhaľuje pravdy o vesmíre a existencii nových mimozemských civilizačných svetov.
Úlohou ľudskej bytosti ako takej je prevziať zodpovednosť za celý národ v zmysle vytvorenia systému, ktorý bude podporovať výskum, technické zdatnosti a zručnosti človeka. Podstatou celého systematického procesu je sila myšlienky v nastolené celosvetového mieru, ktorej silný potenciál energia prenikne do samotného univerza vesmíru. Tento potenciál tvorivého procesu a pozitívneho myslenia nosí každý človek v sebe, vo svojom vnútri už pri samotnom zrodení. V podstate je to naše dedičstvo božieho plánu a zámeru, ktorý nevyužívame. Z určitého pohľadu vecí sme zajatí vo sfére falošných právd, názorov a reality. Tento labyrint vytvára falošnú moc na Zemi pre pocit strachu, nevedomosti a otroctva. Tieto zmätočne informácie sa ukladajú do našej vnútornej podstaty DNA bunky, ktoré majú vplyv na rýchly proces starnutia telesnej schránky samotného človeka. Stárnutie ľudskej bytosti je zmanipulovaná informácia vložená do našich buniek pomocou spôsobu a životného štýlu jednotlivca a celej spoločnosti. Toto programovanie sa môže zmeniť iba vtedy ak človek sám vytvorí systém informácií a pracovných činnosti pre duševné a telesne blaho a dobro človeka.
Samotná kniha sprostredkováva duchovné dedičstvo univerzálneho mieru našej doby v novom šate kvantovej fyziky a genetického inžinierstva čistej a skutočnej energie a možnostiam odkryť svoje schopnosti, ktoré ľudská bytosť v sebe ukrýva.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac