Detail položky

Zásnuby

E-knihy
Zásnuby
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,70 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Romány
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E9029
Autor: J. Courtney Sullivanová

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

Pôvodný názovThe Engagements
AutorJ. Courtney Sullivanová
VydavateľstvoHOST - vydavatelství
PrekladateľLenka Adamíková
ISBN978-80-7294-955-7
Strán512
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM SPDF, sDRM MOBI
Ukážkaepub pdf mobi

V roce 1947 vytvořila mladá reklamní textařka Mary Frances Geretyová v kampani pro firmu De Beers slogan, který časopis Advertising Age později nazval sloganem století: „Diamanty jsou věčné“.
Životní příběh Mary Frances Geretyové a diamantů jako symbolu zásnub a lásky spojuje osudy čtyř zcela odlišných partnerských vztahů.
Evelyn je za svého manžela provdaná čtyřicet let — čtyři desetiletí uplynula od doby, kdy jí z prstu stáhl její první zásnubní prsten a navlékl místo něj svůj. Delphine zažila obě tváře lásky — vznášení se v překrásných, radostných výšinách svádění i dopad hořké, nenávistné zloby, když je po všem. James je záchranář, který tvrdě pracuje, aby uživil svou milovanou Sheilu a rodinu, a přitom dobře ví, že si Sheila mohla najít někoho lepšího. Kate, spokojeně žijící po boku svého partnera Dana, už zažila všechny možné svatby a zařekla se, že ona se nikdy nevdá. Životy těchto postav se ubírají svými cestami k překvapivému rozuzlení.
Zásnuby jsou bohatý a mnohavrstevnatý román, který překlenuje dvacáté století a zasahuje i do století jednadvacátého. Zachycuje čtyři jedinečné partnerské vztahy a spojuje je příběhem o tom, jak začaly diamanty postupně symbolizovat naše nejhlubší naděje na věčnou lásku.
J. Courtney Sullivanová (nar. 1982) je americká autorka bestsellerů Commencement (Začátek, 2009) aMaine (2011), jichž se ve Spojených státech amerických prodalo přes půl milionu výtisků. Časopis Time označil román Maine za nejlepší knihu roku a v deníku The Washington Post získal titul Významná kniha roku 2011. Sullivanová píše i pro The New York Times Book Review, Chicago Tribune, New York Magazine, Elle a další. Žije v newyorském Brooklynu. Román Zásnuby byl jedním z nejočekávanějších knih roku 2013. Filmová práva koupila Reese Witherspoonová a Fox 2000 Pictures.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac