Detail položky

Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu

E-knihy
Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 5,00 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Psychológia / Partnerské vzťahy
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E6783
Autor: Klára Samková

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

PodtitulO rozvodech
AutorKlára Samková
VydavateľstvoBLINKR
ISBN978-80-87579-05-3
Strán216
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Tato knížka, kterou vydává pražské vydavatelství BLINKR, je o rozvodech a velké lidské bolesti,
kterou přinášejí. Její autorkou je známá rozvodová advokátka JUDr. Klára Samková, Ph.d., která se výrazně angažuje v oblasti rodinného práva, lidských práv, jednoznačně se profiluje v oblasti práv dětí a je také významnou publicistkou.
Kniha Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu je její čtvrtou samostatnou publikací. Nebyla napsána kvůli tomu, aby se nad rozvody hořekovalo, ale aby si s touto situací člověk dokázal poradit a rány se začaly hojit dříve, nikoliv aby si do nich člověk sypal sůl. Promítá se v ní zcela syrová realita, napsaná velmi realisticky a vtipně.
Jen v Čechách se rozvádějí desítky tisíc párů každý rok. Rozvod je o krájení srdce, předchozího života, o bolestivém dělení. S někým, koho ještě milujete, nebo už ho nenávidíte. Dělíte se o děti, majetek, trpíte vy, vaši potomci, jejich prarodiče, vaše rodiče. Rozvod je zóna lidského života plná nástrah. Tato knížka je o právu a pokouší se mu vrátit jeho určení, totiž povinnost sloužit lidem.
Činí tak na poli rodinného práva. Je to vlastně rozvodový bedekr či manuál, průvodce od prvního zaskřípání ve vztahu až po poslední razítko právní moci v posledním souvisejícím sporu. S hlubinnou analýzou manželských rozporů, světa soudů, soudců, advokátů, znalců, sociálních pracovníků atd. Smysl je jednoznačný - aby „účastník“ pochopil, co se kolem něj děje, nebo aby lépe chápal ten stress, jemuž jsou vystaveni lidé v rozvodové situaci.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac