Detail položky

Země Zunn 1

E-knihy
Země Zunn 1
Ihneď na stiahnutieViac o Digital Download
download: 2,80 €
Kúpiť
Kategória: E-knihy / Próza, poézia / Sci-fi, fantasy, horory
Jazyk: Česky
Kód Digital Download: E6970
Autor: Naďa Mlčková

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Kupujete elektronickú knihu. Uistite sa, že Vaše zariadenie podporuje formát, v ktorom je kniha dodávaná!!

PodtitulStrážce
AutorNaďa Mlčková
VydavateľstvoNakladatelství Viking
ISBN978-80-7482-050-2
Strán200
Dostupné formátysDRM EPUB, sDRM MOBI
Ukážkaepub mobi

Dvanáctiletý chlapec Viktor i se svou třídou zažije slabé zemětřesení na školním hřišti, kdy se ze země vyvalí zelený opalizující oblak. Všichni jsou otřeseni, městečko zachvátí zmatek.
Pak Viktor spolu s kamarádkou Natálkou najdou v místní knihovně torzo Ztracené kroniky, jedná se o zápisky někoho, kdo navštívil tajemnou Zemi Zunn.
Zanedlouho potká podivného starce sbírajícího byliny, v rouše až po zem s podivnými ornamenty. Ten jej zavolá pomocí kouzla do zámečku a sdělí mu, že je vyvoleným strážcem Země Zunn a spolu s pěti kamarády půjdou zemi navštívit.
A tak se skupina kamarádů ocitá v tajemném dobrodružství. Procházejí Q-bránou do zcela jiného světa, který je trochu podobný tomu jejich, ale přece v mnohém odlišný. Na své výpravě se musí vyrovnat s nečekanými úskoky přírody i s kouzly.
Vydají se na cestu po čtyřech královstvích, která chrání celou říši před vlivem blízkosti obou vesmírů a vlivem zlé magie. Během plánované pokojné návštěvy se však objeví útok zlého kouzla a Viktor se spolu s čarodějem, Archibaldem Faragonem, vydává ohroženým královstvím na pomoc. Spolu s přáteli objevují nové rostliny, jídla, Živou knihu, poznávají způsob života v této zemi a magii.
V poslední říši však zlo znovu, tentokrát úspěšně, zaútočí. Dva roky má Archibald Faragon na to, aby přišel na to, jak temný osud odvrátit, aby tak zachránil celou zemi před zlou mocí.
Viktor a jeho kamarádi se vrací Q-bránou do stejného času a místa. Vědí, že do dvou let se musí znovu vrátit, aby zlomili zlou kletbu.

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Kategórie Novinky Predobjednávky Brloh Digital Brloh Bazár
PC Hry PC Príslušenstvo MAC
PlayStation 4 PlayStation 3 XBOX ONE XBOX 360 Nintendo Wii U Nintendo Wii PlayStation 2
PlayStation Vita PSP Nintendo 3DS Nintendo DS Virtuálna realita
Brloh Fashion Spoločenské hry Zberateľské kartové hry Hračky Figúrky E-knihy Auto a moto Automobily Autoškola Biografie, životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mládež Beletria Detská literatúra Encyklopédie, náučné knihy Obrázkové čítanie Ostatné Predškolák Pre ...násťročných Romány pre dievčatá Rozprávky Young adult Domov, hobby Hobby, voľný čas Pre šikovné ruky Ekonómia a právo Ekonómia Manažment v informačnej spoločnosti Marketing a reklama Obchod a predaj Personalistika Podnikanie a manažment Prosperita firmy Riadenie, plánovanie, výroba Ezoterika Astrológia, veštenie Mágia, okultizmus Mystika Záhadologia Financie Finančné riadenie Finančné trhy a inštitúcie Osobné a rodinné financie Geografia, cestovanie História Dejiny Vojny v dejinách Chovateľstvo Domáci miláčik Chovateľstvo Ostatné Jazyky Jazyky Kariéra, tréning a rozvoj zručností Kariéra a zamestnanie Komunikačné a manažérske zručnosti Vedenie ľudí v praxi Medicína Gynekológia, pediatria Interná medicína Kardiológia Laická verejnosť, radíme chorým Nefrológia Neurológia Ostatné Pediatria Psychiatria Motivačná literatúra Rozvoj osobnosti Náboženstvo, cirkev Pedagogika Pedagogika Výchova a vzdelávanie Počítače, internet Administrácia a operačné systémy Digitálne fotografie Hardware Internet, tvorba a programovanie WWW Kancelária Pomocné programy, utility Programovanie Prvé kroky s počítačom Siete, komunikácia Politológia Politológia Potraviny, nápoje Kuchárske knihy Právo Právo pre každého Právo pre prax Prírodné vedy Próza, poézia Citáty, výroky, aforizmy Česká próza Detektívky Dobrodružné romány, trilery Dráma, divadelné hry Eseje, štúdie, rozhovory Historické romány Humor, satira Klasická literatúra Komiksy Literatúra faktu Mýty, legendy, balady Novely, poviedky, antológie Poézia Reportáže Romány Erotické romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Psychológia Odborná psychologická literatúra Ostatné odbory a ďalšie literatúra Partnerské vzťahy Psychológia pre každého Psychoterapia Rady pre rodičov Rady pre rodičov Religionistika Religionistika Sociológia Sociológia Spoločenské vedy Stavebníctvo a architektúra Architektúra Hobby Stavebníctvo Šport Ostatné Šport Technika Ostatné Učebnice Učebnice technické Účtovníctvo a dane Účtovníctvo a dane Umenie, kultúra a remeslá Maliarstvo, sochárstvo Ostatné Umenie a kultúra Záhrada Zdravie a životný štýl Zdravie a životný štýl Žurnalistika a komunikácia Žurnalistika a komunikácia Knihy Komiks Časopisy Filmy Tablety 3D Tlač Darčekové šeky
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac