PlayStation 4
Produkt je tiež dostupný
Vyšlo: 14.7.2015
Lokalizácia: Český manuál
Kód produktu: 41224
Krabicové vydanie
Nie je skladom
29.99 €
EA Sports PGA Tour EA Sports PGA Tour
PlayStation 4 Krabicové vydanie
Nie je skladom
29.99 €

Podrobné informácie

PEGI 3

Ďalšie pokračovanie veľmi obľúbenej série golfového simulátoru PGA TOUR, tentokrát s novou tvárou Roryho McIlroye. Opäť prináša mnoho vylepšení, nových vecí i módov vrátane najnovšieho enginu Frostbite 3 pre realistickú grafiku, vernejšie efekty a fyziku. Staňte sa profesionálnym golfistom a zažite jedinečné športové okamžiky v jednom z herných módov – Arcade, Classic a Tour.

Hra ponúka:

  • Herný mód Arcade - Tento štýl poznáte už s predchádzajúcich dielov a netreba ho dlho predstavovať. Používa jednoduchý mechanizmus pre silu vášho záberu a zároveň zachováva veľmi dobrú kontrolu úderu. Tento štýl je ľahký a dostupný pre každého hráča.
  • Herný mód Classic - Ako už názov napovedá, je to návrat ku klasickému ovládaniu. Pamätáte sa, ako ste boli zvyknutí stlačiť tlačidlo, nastaviť silu a potom presnosť? Klasické ovládacie prvky sa v tomto pokračovaní vracajú späť na scénu.
  • Herný mód Tour - Naozajstný profesionáli budú chcieť vyskúšať ovládanie v režime Tour, ktorý sa snaží byť najblížšie k skutočnosti. Všetko bude záležať na vašej šikovnosti s analogovou páčkou joysticku.
  • Kľúčové vlastnosti - Hra EA SPORTS Rory McIlroy PGA TOUR ponúkne skutočný golf všetkým športovým nadšencom. Nechajte sa oslniť realistickou mierou stvárnenia prostredia golfu pomocou najnovjšieho enginu Frostbite 3. Môžete sa tešiť nielen na skutočné ihriská, ale takisto na radu celkom nových miest, ktoré doslovne lákajú k preskúmaniu. Oceníte kompletné načítanie celého ihriska, ktoré prináša nulovú čakaciu dobu pri presune z jednej jamky na druhú a skvelú voľnosť pohybu.