Nintendo 3DS
Vyšlo: 29.9.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 46013
Fyzická kópia
Nie je skladom
44.99 € 21.99 €
Etrian Mystery Dungeon Etrian Mystery Dungeon
Nintendo 3DS Fyzická kópia
Nie je skladom
44.99 € 21.99 €

Podrobné informácie

PEGI 12

Malá dedinka menom Aslarga ležiaca hlboko v horách sa stane centrom pre dobrodruhov hľadajúcich slávu a bohatstvo v tajomných jaskyniach. Avšak aj na tých najstatočnejších čakajú v hre Etrian Mystery Dungeon, ťahovom akčnom RPG roguelike dobrodružstve od štúdií ATLUS a Spoke Chunsoft, nebezpečné výzvy.

Hra ponúka:

  • Tento titul, vychádzajúci exkluzívne pre zariadenie z rodiny Nintendo 3DS, v sebe spája rozsiahle možnosti úprav družiny a schopností jednotlivých postáv z RPG hry Etrian Odyssey a nekonečné náhodne generované dungeony z hry Mystery Dungeon.
  • Akčný ťahový súbojový systém znamená, že boje s monštrami nie sú iba o použití tej správnej schopnosti ale stávajú sa elegantným baletom celého týmu hrdinov.
  • Hráči budú zostavovať svoje družiny z povolaní známych z Etrian Odyssey a ďalej ich individuálne upravovať za pomoci stromov schopností, aby následne mohli vziať až štyroch členov družiny na epickú výpravu do temných dungeonov. Tie sú vždy náhodne generované s množstvami úrovní a ciest, vyžadujú podrobné skúmanie a opatrný postup, ktorý je vo finále odmenený úžasnými odmenami.
  • Dajte si pozor. V temných hlbinách čakajú množstvá nebezpečí...


Foto & Video