F1 2014 je ďalší ročník obľúbenej pretekárskej hry z okruhov pre formuly.
PC
Vyšlo: 15.10.2014
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 41664
Fyzická kópia
Nie je skladom
11.99 €
F1 2014 F1 2014
PC Fyzická kópia
Nie je skladom
11.99 €

Podrobné informácie

PEGI 3
F1 2014


Ďalší ročník obľúbenej pretekárskej hry z okruhov pre formuly, prinesie okrem aktualizovaných súpisiek a pravidiel i zabudovanie turbomotorov, ktoré veľmi menia štyl jazdy a hra tak prinesie veľmi autentické zážitky, ako byste sedeli doma v pretekárskom voze. Vylepšenie sa dostane aj dvom základnym módom predstavujúce scenáre a kariéru. F1 2014 je vyvrcholením piatich rokov vývoja oficiálnych, cenami ovenčených videohier zo sveta pretekov Formuly 1 a poskytne hráčom ten najotvorenejší herný zážitok zo všetkých doposiaľ vydaných dielov. Preto nasaďte helmu, pripútajte sa ku svojmu pohodlnému kreslu a pripravte sa na odštartovanie preteku.

Čo nás čaká?

  • Až na dva tímy vymenili všetci zoznam svojich pilotov a v harmonograme pretekov sa objavilo niekoľko nových okruhov. Hráči teda na vlastnej koži spoznajú, akou radikálnou zmenou prešli vozidlá v roku 2014 a môžu sa tešiť na autentické stroje, kruhy aj trate.
  • Pomocou nového systému ohodnotenia vašich pretekárskych skúseností, Vám budú priraďovaní jazdci Vašej úrovne, aby každý pretek bol tou pravou výzvou. Nebudete sa tak musieť zdržovať postupným prechádzaním jednotlivých úrovní a rovno získáte protivníkov, ktorí pomôžu vytvoriť tu pravú adrenalinovú zábavu.
  • Naozaj skúsení hráči si budú môcť naviac nastaviť vlastnú úroveň obtiažnosti a vytvoriť si tak ideálne podmienky pre zdolávanie veľkých výziev, v ktorých sa budú môcť zdokonalovať a získávať ďalšie skúsenosti.
Video