Nintendo 3DS
Vyšlo: 26.5.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 44807
Krabicové vydanie
Nie je skladom
44.99 € 19.99 €
Fossil Fighter: Frontier Fossil Fighter: Frontier
Nintendo 3DS Krabicové vydanie
Nie je skladom
44.99 € 19.99 €

Podrobné informácie

PEGI 7

Vo Fossil Fighters Frontier sa zhostíte úlohy mladého Fossil Wardena a vašou úlohou nebude nič menšieho než ochrániť drahocenné Fossil parky po celom svete pred ukrutným zločincom - doktrom Barónom von Blackravenom. Ten zamýšľa ovládnuť svet za pomoci sily Vivosaurov - extrémne silných dinosaurov! V hre na vás bude čakať ohromný 3d svet plný skrytých tajomstiev k odhaleniu, ktorým budete križovať vo svojej vlastnej upraviteľnej Bone Buggy. Pátrajte po drahocenných fosíliach, vykopajte ich a oživte z nich Vivosaurov. Potom môžete tieto Vivosaury - ktorých je v hre k objaveniu cez 80 - posielať proti vaším nepriateľom do ťahových bitiek.

Hra ponúka:

  • Adventúra pripomínajúca Pokémony, postavená však na odlišnom svete a príšerkách.
  • Všetci Vivosaurovia zapadajú do jednej z piatich elementárnych kategórií - Voda, Oheň, Vzduch, Zem a Neutrálny - a disponujú radou odlišných útokov a špeciálnych schopností.
  • Aby ste získali silnú zostavu Vivosaurov, odkrývajte v divočine dinosaurie fosílie za použitia dotykovej obrazovky vášho prístroja z rodiny Nintendo 3DS - čím šetrnejšie budete vykonávať vaše výkopové práce, tým silnejšie v boji potom oživení Vivosauri budú.
  • Či už so svojími priateľmi objavujete neznáme, alebo s nimi radšej zvázdate epické bitky, hra Fossil Fighters Frontier má hneď niekoľko multiplayerových možností, ako s nimi zdieľať miestne prehistoricky ladená dobrodružstvá.


Foto & Video