Výpredaj
Gardening Mama: Forest Friends
Nintendo 3DS
Vyšlo: 27.2.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 44127
Krabicové vydanie
Nie je skladom
7.99 € 3.99 €
Gardening Mama: Forest Friends Gardening Mama: Forest Friends
Nintendo 3DS Krabicové vydanie
Nie je skladom
7.99 € 3.99 €

Podrobné informácie

PEGI 3

V hre Gardening Mama: Forest Friends používate svoje záhradnícke náradie pomocou Nintendo 3DS stylusu a pestujete viac než 50 rôznych rastlín na záhrade svojich snov. Spolu s Mamkou zmeníte prázdny pozemok na záhradu prekypujúcu čerstvými a zdravými produktami. Plňte zábavné mini hry, zatiaľ čo plánujete záhradnícku stratégiu a dovážajte svoje plodiny do 6 rôznych obchodov vlastnených vašimi zvieracími kamarátmi.

Hra ponúka:

  • Rozširovaním svojej záhrady a zarábaním odmien, ako sú nové odrody semien, kvetinových cibuliek a stromov, môžete pomôcť svojim priateľom zlepšiť ich podnikanie predajom určitej plodiny a zriadiť tak, aby sa zákazníci vracali.
  • Zatiaľ čo každý z obchodov stúpa na rebríčku, získavate „nákupné lístky“, ktoré môžu byť využité na jednu z viac než 100 položiek, ktoré môžu zdobiť vašu záhradu (ploty, fontány a dokonca i domáce zvieratá).
  • Aby ste pomohli svojim lesným kamarátom a postupne vytvorili perfektnú záhradu, uistite sa, že dopredu vyberáte tie najlepšie plodiny.
  • Exkluzívne predmety pre vašu záhradu budú tiež k dispozícii prostredníctvom SpotPass po vydaní, tak dajte pozor, nech vám neuniknú ďalšie nápady na zábavne zmeny.

Foto & Video