Výpredaj
Gears of War Judgment

Gears of War Judgment

Xbox 360
Vyšlo: 22.3.2013
Lokalizácia: České titulky
Kód produktu: 19218
Krabicové vydanie
Nie je skladom
19.99 € 4.99 €
Gears of War Judgment Gears of War Judgment
Xbox 360 Krabicové vydanie
Nie je skladom
19.99 € 4.99 €

Podrobné informácie

18,O,N,V
Hra funguje aj na konzole Xbox One, v režime spätnej kompatibility!

Kampaň hry Gears of War: Judgment prináša jeden z najintenzívnejších príbehov v sérii GOW. Zavedie vás späť do obdobia bezprostredne po Emergence Day, udalosti, ktorá definuje svet Gears of War a otestuje vašu výdrž v ťažkých skúškach v nových režimoch pre viac hráčov. 


Judgment sa zameriava na Kilo Squad, vojenskú jednotku vedenú Damonom Bairdom a Augustom "The Cole Train" Coleom. K nim sa pripoja nové tváre v sérii - Sofia Hendrick a Garrone Paduk, aby sa pokúsili zachrániť obliehané mesto Halva Bay pred novým, hrôzostrašným nepriateľom.

V Gears of War: Judgment sa predstavuje nový systém Mission Declassification, ktorý umožňuje zažiť náročnejšie herné scenáre odhaľovaním dôležitých informácií počas kampane. Čaká vás strhujúci herný zážitok, ktorý zachytáva pravú podstatu boja v sérii Gears of War a je rýchlejší a akčnejší. Zároveň sa predstavuje nový herný systém S3 (Smart Spawn System) pre kampaň i režimy multiplayera, ktorý zabezpečuje, že každý stret s nepriateľom je nepredvídateľný a dynamicky sa mení.