Ghost Recon: Wildlands

Galéria
O hre
Vyber si svoju edíciu
Ostatné

Ghost Recon: Wildlands

Dátum vydania: 07. 03. 2017

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands sa odohráva v rozsiahlom, drsnom a živom prostredí Bolívie v Južnej Amerike. Vplyvný a neľútostný mexický drogový kartel Santa Blanca z krajiny urobil miesto narkomanov, vďaka čomu tu vládne bezprávie, strach, nespravodlivosť a násilie. Práve vás posielajú za nepriateľskú líniu ako člena Ghosts, legendárnej elitnej americkej špeciálnej jednotky, ktorá má za úlohu spôsobiť chaos a tým destabilizovať a nakoniec narušiť spojenectvo medzi kartelom Santa Blanca a skorumpovanou vládou.

Hra

Priprav sa stať členom jednotky Ghosts, tajnej skupiny amerických ozbrojených síl. Budeš vyslaný ďaleko za hranice nepriateľského teritória, kde sa zúčastníš tajných vojenských misií, ktoré majú za úlohu navždy zničiť drogovú hrozbu. V ceste ti ale nebude stáť iba samotný kartel, ale ja skorumpovaná bolívijská vláda, ktorá sa nebude chcieť odstrihnúť od obrovských ziskov z drogového biznisu. Zožeň až ďalších 3 priateľov a užite si kooperatívny multiplayer, ktorý opäť zdvihne latku zábavy. Šoféruj vozidlá, nájdi si perfektné miesto na ostreľovanie a hlavne – buď Duchom.

Predobjednaj teraz a získaj naviac:

  • Špeciálny steelbook s motívom hry (rozdané 28. 2.)
  • Tričko s motívom Ghosts (rozdané 8. 2.)
  • Sadu samolepiek (rozdané 28. 2.)
  • 2 plagáty s motívom hry (rozdané 28. 2.)
  • Kraken Pack s exkluzívnym emblémom Kraken pre tvoju hernú postavu a XP booster s 2 hodinami XP boostu pre teba a tvojich spoluhráčov.(rozdané 28. 2.)
  • Misiu – Peruánska spojka

Gold edícia

V Zlatej edícii okrem hry samotnej nájdeš aj Season Pass, takže budeš mať prístup k všetkému obsahu, ktorý k hre vyjde – či už pri vydaní, alebo v budúcnosti.

Balenie obsahuje:

  • Hru Ghost Recon: Wildlands
  • Season Pass, ktorý ti sprístupní dodatočný obsah vo forme balíčkov a prídavkov
  • DLC bonusy - The Huntsman puška, The Huntsman motorka, The Huntsman vybavenie, 3 emblémy, 3 skiny pre zbrane, XP booster

Figúrka Fallen Angel

Ubicollectibles v spolupráci s Ubiworkshopom predstavujú svoj nový výtvor z hry Ghost Recon Wildlands: 25 cm vysokého padlého anjela „Fallen Angel” vymodelovaného presne podľa slávnej sochy Santa Muerte, ktorú je možné zbadať v hre . Ako symbol ochrany je táto božská postava vo fiktívnom svete Ghost Recon® Wildlands uctievaná, ale aj obávaná drogovým kartelom Santa Blanca.