Predobjednávka
God of War
PlayStation 4
Dátum vydania: 03.2018
Lokalizácia: České titulky
Kód produktu: 48928
Fyzická kópia
Predobjednávka
64.99 €
God of War God of War
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
64.99 €

Podrobné informácie

PEGI 18 Násilie

 

Předobjednej si hru a získej tričko

 

Poloboh Kratos sa vracia v novom podaní a tentokrát sa zo starovekého Grécka presunieme na chladný sever. Kratos, ktorý zostal sám so svojim synom, sa vydáva do nádhernej severskej divočiny zohnať niečo pod zub, keď ich zrazu prepadnú démoni a obrovskí obri, ktorí mali tú smolu, že narazili práve na nášho legendárneho bojovníka. Oproti minulým dielom, nový God of War obnáša pár zmien, takže preč sú klasické fixné uhly kamery - tá sa presunula za Kratosov chrbát, takže si všetku brutálnu akciu užijete pekne z prvej rady. Z videa bolo zrejmé, že hra bude obsahovať vývoj vašich schopností, avšak nie je vôbec isté, do akej miery. Bližší dátum vydania zatiaľ nepoznáme.

V očakávanom pokračovaní série zažijeme nový začiatok pre Kratosa. Muž žijúci v tieni bohov sa rozhodol hľadať samotu v neznámej zemi nórskej mytológie. S novým zámerom a so svojím synom po boku, sa musí Kratos vydať do boja o prežitie s mocnými silami ohrozujúcimi jeho novovytvorený život.

Nový začiatok
S pomstou proti bohom Olympu dávno za ním, žije Kratos v zemi nórskych bohov a monštier. V tomto tvrdom, nemilosrdnom svete musí bojovať o prežitie... a naučiť to aj svojho syna.

Druhá šanca
Ako mentor a ochranca je Kratos rozhodnutý získať si synov rešpekt, naskytne sa mu nečakaná príležitosť ovládnuť hnev, ktorý ho dlho definoval. Spytuje temný pôvod, ktorý zanechal svojmu synovi a dúfa, že sa mu podarí napraviť jeho nedostatky z minulosti.

Midgard a ďalej
Hra sa odohráva v neskrotných lesoch, horách a krajoch nórskeho folklóru, hra God of War predstavuje vzdialene nové prostredie s vlastným panteónom príšer, monštier a bohov.

Kruté fyzické súboje
S intímnou kamerou, ktorá sníma pohľad z poza pleca a prináša Vás bližšie k akcii, súboje v hre God of War sú na blízko, hektické a neochvejné. Katosova sekera je mocná, magická a obojstranná, je to brutálna zbraň a taktiež všestranný nástroj na prieskum.