Výpredaj
Headset Thrustmaster Y-300CPX DOOM Edition (PC,PS3,PS4,XBOX)

Headset Thrustmaster Y-300CPX DOOM Edition (PC,PS3,PS4,XBOX)

PC
Vyšlo: 20.7.2016
Lokalizácia: Český manuál
Kód produktu: 48431
Nie je skladom
69.99 € 54.99 €
Headset Thrustmaster Y-300CPX DOOM Edition (PC,PS3,PS4,XBOX) Headset Thrustmaster Y-300CPX DOOM Edition (PC,PS3,PS4,XBOX)
PC
Nie je skladom
69.99 € 54.99 €

Podrobné informácie

300CPXVýrobca príslušenstva Thrustmaster predstavuje dva kúsky, ktoré urobia poriadnu radosť všetkým priaznivcom FPS žánru. V spolupráci s Bethesdou si pripravili špeciálne DOOM edície svojich špeciálne vybraných headsetov, s ktorými bude prechádza po démonmi zaplavenej stanici na Marse úplnou lahôdkou! Slúchadlá boli vyrobené v spolupráci s profesionálnymi hráčmi, takže sa vám iste budú hodiť aj v ostatných hrách!

Herné slúchadla THRUSTMASTER Y-300CPX s mikrofónom určené pre herné konzoly a PC, ktoré prinášajú dokonale čistý zvuk, vďaka stabilnej frekvenčnej odozve a perfektne vybalancovaným basom, stredom a výškam. Multifunkčný ovládač umožní nastaviť úroveň zvuku hry a hlasov nezávisle na sebe, čiže hlasitosť mikrofónu a chatu možno nastaviť samostane. Mikrofón je odnímateľný a nastaviteľný. Výnimočný Y dizajn vám poskytne vynikajúci komfort. Dĺžka kábla je 4m.Naozajstné 50 mm meniče poskytujú krištalicky čistý zvuk: počujte všetko, reagujte rýchlo! Citlivosť je ešte viac "reálna", ako v skutočnom živote, vďaka stabilnej frekvenčnej odozve optimalizované pre vaše herné zážitky a perfektne vybalancovaným basom, stredom a výškam. Exkluzívne dvojité elektro-akustické basy zosilňovače prináša hlbokú basovú odozvu. Ten najlepší zvuk prenáša Vaše herné zážitky na novú úroveň - vyvíjané za pomoci značky Hercules a jej 20tich-ročnými odbornými znalosťami v oblasti zvuku.Multifunkčný ovládač na kábli Vám umožní nastaviť úroveň zvuku hry a hlasov nezávisle na sebe: hlasitosť mikrofónu a chatu možno nastaviť samostatne, pre perfektnú súhru s každou hrou a každým hráčom. Exkluzívne prispôsobenie Vášho mikrofónu Vás posunie na novú úroveň. Nastavte zosilnenie Vášho hlasu tak, aby Vám Vaši spoluhráči dokonale rozumeli. Hlasový systém spätnej väzby (vystrihnúť alebo povoliť spätnú väzbu zo svojho hlasu na slúchadlá) priamo na regulátora.Jednosmerný mikrofón, bol navrhnutý tak, aby zameral iba Váš hlas, pre čo najefektívnejšie komunikáciu s ostatnými členmi tímu. Mikrofón je odnímateľný a nastaviteľný, aby sa prispôsobil každému tvaru a veľkosti hlavy hráča.Design:

  • Typ slúchadiel: Stereofónne
  • Štýl nosenia: Cez hlavu
  • Motív: DOOM

Pripojenie:

  • Spôsob pripojenia: USB
  • Dĺžka kábla: 4 metre

Slúchadlá:

  • Typ: Plne obklopujúce uši
  • Ovládač jednotky: 50 mm

Mikrofón:

  • Potlačenie šumu: Ano
  • Smerová charakteristika: Jednosmerný


Foto & Video