Výpredaj
HITMAN Collector's Edition
Xbox ONE
Produkt je tiež dostupný
Vyšlo: 11.3.2016
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 47636
Fyzická kópia
Nie je skladom
109.99 € 74.04 €
HITMAN Collector's Edition HITMAN Collector's Edition
Xbox ONE Fyzická kópia
Nie je skladom
109.99 € 74.04 €

Podrobné informácie

PEGI 18
Hitman Collectors EditionVitajte vo svete nájomných vrážd, stvorenom v štúdiu Io Interactive pre milovníkov tých najtemnejších miest moderného sveta. Presne tých, kde nejde o národy, spravodlivosť alebo zľutovanie. Špinavý svet plný vrážd a intríg. Svet Hitmana. Čaká na nás päť epizód, vydávaných postupne, v ktorých sa Agent 47 venuje tomu, v čom je absolútna špička - odstraňovanie nepohodlných osôb. Čakajú nás obrovské úrovne s množstvom osôb a herných možností, ale iba jeden hlavný cieľ - odprevadiť zo sveta svoj cieľ a splniť zákazku.

Hra ponúka:

  • Balenie neobsahuje DVD/Blu-ray disk, iba licenčný kľúč na stiahnutie hry. Hra bude vychádzať epizodicky. 11. marca vyjde prvá epizóda a v priebehu roku sa môžeme tešiť na ďalších 5. S touto edíciou získate prístup ku všetkým epizódam.
  • V roli nekompromisného zabijaka, Agenta 47, sa stanete súčasťou sveta bez pravidiel. Po boku s Dianou Burnwood a silou International Contract Agency operujete po celom svete, plníte najťahšie úlohy a odkrývate konšpirácie.
  • V obrovskom a slobodnom svete je len vašou voľbou ako vyriešite svoju úlohu. Či použijete hrubú silu alebo tiché a chladnokrvné odstránenie cieľa.
  • Paríž, slunečné Taliansko, trhy v Marrakéši a množstvo ďalších exotických lokalít sa stanú vašou prestupnou stanicou. V novom Hitmanovi dostávate slobodu konaní. Kam pôjdete, kedy zaútočíte a koho zabijete - všetko je len na vás.

Foto & Video