Detail položky

Disney Infinity 3.0: Star Wars - Figúrka Kanan

Figúrky
Disney Infinity 3.0: Star Wars - Figúrka Kanan
Obvykle posielame: Do 48 hodín
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 11,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: Figúrky / Disney Infinity
Vyšlo: 25.8.2015
Jazyk: Anglická verzia
Kód produktu: 45142
www.pegi.info
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Disney Infinity 3: Star Wars: Figurka Kanan(SW Rebels) Disney Infinity 3: Star Wars: Figurka Kanan(SW Rebels) Disney Infinity 3: Star Wars: Figurka Kanan(SW Rebels)
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Disney Infinity 3.0 Kanan


Disney Infinity kedysi dávno v jednej preďalekej galaxii! Dobite herný svet, v ktorom máte nekonečné možnosti tvoriť príbehy a akčné dobrodružstvá pomocou celkom nových hrdinov, postáva a schopností! Užite si svet STAR WARS tak, ako nikdy predtým!

Kanan Jarrus vlastným menom Caleb Dume, bývalý padawan rytierky Jedi Depy Billaby. Ako chlapec videl množstvo hrôz, ktoré z neho urobili melancholického, nevyčnievajúceho a niekedy až príliš cynického muža. Svoj svetelný meč odložil a miesto neho používa blaster. Kedysi bol členom rádu Jedi, ale dnes o nom nechce ani počuť. Nikdy nemal možnosť sa stať rytierom, pretože kancelár Palpatine vydal Rozkaz 66, ktorý označoval všetkých Jediov za zradcov Republiky. 14 ročný Caleb na príkaz svojej majstryne utiekol, nejakým spôsobom prežil masaker a skryl sa. Od tej doby sa snaží na svoju minulosť zabudnúť.


Obohaťte svoje zábavné dobrodružstvá o ďalšie play sety, figúrky Disney Infinity a herné mince. Tieto predmety sa predávajú samostatne.
Video

KOMPATIBILITA: všetky figúrky Disney Infinity a herné mince sú dopredu kompaktibilné s videoherným softwarom Disney Infinity 3.0. Viac informácií nájdete na adrese disneyinfinity.comgad.cz

* Videoherný software v zberateľskej edícii Disney Infinity 3.0 / v STAR WARS Starter Packu / Toy Box Combo Packu je úplne totožný.
** Základne Disney Infinity pre Xbox 360, Wii U a Playstation 3 sú dopredu kompatibilné s videoherným softwarem Disney Infinity 3.0. Základne pre PS4 a Xbox ONE sú kompatibilné iba pre svoje príslušné platformy.i>

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac