Detail položky

Disney Infinity 3.0: Star Wars Twilight of the Republic - Play Set

Figúrky
Disney Infinity 3.0: Star Wars Twilight of the Republic - Play Set
Obvykle posielame: Do 48 hodín
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 29,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: Figúrky / Disney Infinity
Vyšlo: 25.8.2015
Jazyk: Anglická verzia
Kód produktu: 44626
www.pegi.info
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Disney Infinity 3: Star Wars: Play Set Twilight of the Republic Disney Infinity 3: Star Wars: Play Set Twilight of the Republic Disney Infinity 3: Star Wars: Play Set Twilight of the Republic Disney Infinity 3: Star Wars: Play Set Twilight of the Republic
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Disney Infinity 3.0 Twilight of the Republic


Disney Infinity kedysi dávno v jednej preďalekej galaxii! Dobite herný svet, v ktorom máte nekonečné možnosti tvoriť príbehy a akčné dobrodružstvá pomocou celkom nových hrdinov, postáva a schopností! Užite si svet STAR WARS tak, ako nikdy predtým!

Anakin Skywalker bol jednou z nejvýznamnejších postáv Klonových vojen - v poslednej kapitole Starej republiky a neskôr aj v dobách Galaktického impéria, ale to už pod menom Darth Vader. Ako chlapca ho našiel majster Qui-Gon Jinn a jeho padawan Obi-Wan Kenobi. Qui-Gon chcel Anakina cvičiť, ale Rada mu to nechcela umožniť, pretože chlapcova budúcnosť sa zdala neistá a to majstrov znepokojovalo. Qui-Gon si tesne pred svojou smrťou vynútil Obi-Wanovo slovo, že chlapca vycvičí. Rada tak musela neústupnému Obi-Wanovi nakonec ustúpiť. A tak Anakina začal cvičit Obi-Wan Kenobi. Vychoval z neho silného rytiera Jedi, aj cez to, že Anakin závažným spôsobom porušoval kódex rádu. Často dával voľný priechod hnevu alebo si vzal za ženu Padmé Amidalu. Okrem hnevu a lásky sa nechal zviesť aj ďalšími emóciami a citmy. A práve to ho nakoniec viedlo k tomu, že sa dostal pod vplyv Dartha Sidiusa, ktorý s ním cez jeho emócie manipuloval, až z neho nakoniec vytvoril Darth Vadera.

Ahsoka Tano, mladá padawanka Anakina Skywalkera. Na Shili ji našiel majster Plo-Koon, s ktorým si vytvorila priateľský vzťah. Ashoka sa stala Anakinovou prvou a zároveň poslednou padawankou, ktorú mu úmyselne priradil majster Yoda. Veľmajster dúfal, že učeň pomôže Anakinovi rozvinúť zmysel pre zodpovednosť a pomôže mu zvládať emócie. Je treba dodať, že Anakin padawanku prijal s veľkou nechuťou. Takmer na konci Klonových vojen proti Ahsoce intrigoval Darth Sidius, ktorý sa obával jej vplyvu na Anakina. Bola na ňu nachystaná pašt, keď bola obžalovaná zo závažného zločinu. Ahsoka bola odsúdená kancelárom Palpatinom za to, čo síce nespáchala, ale nebolo to ako dokázať. V poslednej možnej chvíli sa vrátil Anakin s pravým vinníkom a svojho učňa zachránil. Ahsoka bola síce zbavená obžaloby, ale do rádu sa už vrátiť nechcela, pretože jej predtým nikdo neveril. Toto rozhodnutie ju nakoniec uchránilo pred rozkazom 66, vyhla sa čistkám a neskôr sa zapojila do vznikajúceho Povstania.


Obohaťte svoje zábavné dobrodružstvá o ďalšie play sety, figúrky Disney Infinity a herné mince. Tieto predmety sa predávajú samostatne.
Video

KOMPATIBILITA: všetky figúrky Disney Infinity a herné mince sú dopredu kompaktibilné s videoherným softwarom Disney Infinity 3.0. Viac informácií nájdete na adrese disneyinfinity.comgad.cz

* Videoherný software v zberateľskej edícii Disney Infinity 3.0 / v STAR WARS Starter Packu / Toy Box Combo Packu je úplne totožný.
** Základne Disney Infinity pre Xbox 360, Wii U a Playstation 3 sú dopredu kompatibilné s videoherným softwarem Disney Infinity 3.0. Základne pre PS4 a Xbox ONE sú kompatibilné iba pre svoje príslušné platformy.i>

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac