Detail položky

Brothers in Arms Trilogie

PC
Brothers in Arms Trilogie
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 13,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PC Hry / Hry / Akčné
Vyšlo: 27.4.2010
Jazyk: S českými titulkami
Kód produktu: 9813
www.pegi.info
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Brothers in Arms Trilogie Brothers in Arms Trilogie Brothers in Arms Trilogie Brothers in Arms Trilogie Brothers in Arms Trilogie
Popis
Video
HW Požiadavky
Strážny pes
Diskusné fórum (2)
Recenzie (0)

Popis

BROTHERS IN ARMS 3 - PEKELNÁ DÁLNICE

Brothers in Arms: Pekelná dálnice privedie vavrínmi ovenčenú strielačku z obdobia druhej svetovej vojny na novú generáciu herného hardwaru. Tešiť sa môžete na úžasnú grafiku a zvuk, nové moderné prvky hrateľnosti a celkom prepracovanú zložku hry pre viac hráčov.

Brothers in Arms 3 bude stavať na osvedčených princípoch presvedčivého príbehu a intenzívnej akcie bojového družstva a vrhne vás do víru operácie Market Garden, najväčšej výsadkovej operácie druhej svetovej vojny.

BROTHERS IN ARMS: ROAD TO HILL 30

Brothers in Arms Road to Hill 30 je taktická vojnová akcia, ktorá vojnu predstavuje v jej surovej a nehumánnej podobe. Hra je veľmi realistická, tvorcovia si zakladajú na autentickosti všetkých udalostí. V úlohe veliteľa jednotky výsadkárov povediete ťažké bitky na Európskom kontinente.

Každá bitka, ktorej sa zúčastníte bola vytvorená na základe skutočných udalostí. Lokácie sú vernou kópiou miest, kde k bitkám skutočne došlo. Budete sa účastniť všetkých bojov, ale budete takisto vydávať rozkazy svojim spolubojovníkom a niekoľkým oddeleným týmom.

BROTHERS IN ARMS: EARNED IN BLOOD

Pokračovanie nadväzuje priamo na pôvodnú hru a 101. výsadková bude pokračovať v oslobodzovaní Cherbourgu. Zmenila sa len hlavná postava príbehu a seržanta Bakera, ktorého povýšili, nahradí Joe Harstock. V 20 kapitolách singleplayeru nájdeme rozľahlejšie lokácie, zažijeme väčšie množstvo súbojov a oproti prvému dielu sa takisto omnoho viac bude bojovať v uliciach miest a dedín. Novinkou bude takisto možnosť raziť si na vyznačených miestach vlastnú cestu pomocou výbušnin.


Balenie obsahuje hry: BROTHERS IN ARMS: ROAD TO HILL 30, BROTHERS IN ARMS: EARNED IN BLOOD a BROTHERS IN ARMS 3 - PEKELNÁ DÁLNICE

Hra ponúka:

 • Klasická séria hier zameraných na autentickú bojovú akciu družstva výsadkárov prichádza na hardware novej generácie a prináša so sebou najlepšiu grafiku a herné vlastnosti v obore.
 • Nový príbeh, nové prostredie. Pripojte sa k Mattovi Bakerovi, Joe Hartsockovi a zbytku 101. výsadkovej divízie do operácie Market Garden, ktorej cieľom bolo otvoriť nechválne známu Pekelnú dialnicu sľubujícu rýchle ukončenie vojny.
 • Žite život radového vojaka: Vypočujte si rozkazy z veliteľstva, vydajte sa na hliadku, nájdite nepriateľa a naplánujte zničujúcu pascu. Prvýkrát bude súčásťou hrateľnosti aj snaha nájsť nepriateľa skôr ako nájdu oni vás.
 • Bezkonkurenčná prepracovanosť postáv: Herné postavy vyzerajú, hovoria, pohybujú sa a premýšľajú k nerozoznaniu od reálnych bojovníkov. Herné postavy jednajú s hráčom i medzi sebou ako naozajstní bratia v zbrani; vymieňajú si muníciu, pomáhajú raneným spojencom a civilistom, spolupracujú pri ovládaní ťažkých zbraní a mnoho ďalšieho.
 • Bohatý filmový zážitok: Z pozície veliteľa družstva jednáte a poznávate svojich podriadených vojakov. Každý váš muž má svoju vlastnú osobnosť, jedinečný príbeh a minulosť a v priebehu hry sa vyvíja.
 • Silné nové jednotky pod vaším velením: Hráči teraz budú môcť veliť týmom s rozličnou výzbrojou. Kulometné týmy vedú intenzívnu paľbu, raketometné týmy môžu ničiť budovy a tanky a mínometné týmy ostrelujú nepriateľov z dialky.
 • Hrajte svojim vlastným spôsobom: Hráči si môžu sami vybrať, či budú postupovať takticky a obozretne alebo nabehnú na nepriateľa priamo s nabitými samopalmi.
 • Zničiteľné kryty: Udržujte svojich mužov v pohybe a múdro voľte svoje kryty. Vďaka novému realistickému fyzikálnemu enginu teraz zbrane môžu poškodiť, prestreliť, spáliť aj zničiť svet vo vašom okolí.
 • Celkom nový zážitok z hry pre viac hráčov: Bojujte vo veľkých bitkách živých hráčov s desiatkami ľudí na každej strane, v ktorých sa spojila intenzita a ľahká prístupnosť Deathmatchu s taktickou hrateľnosťou, vďaka ktorej je séria Brothers In Arms® tak úspešnou.

Video

HW Požiadavky

Minimální systémové požadavky: • operační systém Windows® XP SP3 nebo Vista SP1

 • dvoujádrový procesor 2,6 GHz (3,0 GHz v případě Intel Pentium D 925)

 • paměť 1 GB (doporučeno 2 GB)

 • grafická karta 128 MB, kompatibilní s DirectX® 9.0c a s funkcí Pixel Shader 3.0

 • 10 GB volného místa na pevném disku

 • ATI® Radeon® X1600-1650 - 1950, série HD 2000, série HD 3000

 • NVIDIA GeForce® série 6800/7/8/9Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
 • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

TitulokAutorČas
Lokalizacia (odpovedí: 1)Kenny417425.10.2015
Celkový počet príspevkov: 2
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


24,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac