Detail položky

Football Manager 2016

PC
Football Manager 2016
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 17,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PC Hry / Hry / Športové
Vyšlo: 12.11.2015
Jazyk: S českými titulkami
Kód produktu: 46110
www.pegi.info
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Football Manager 2016Football Manager 2016Football Manager 2016Football Manager 2016Football Manager 2016Football Manager 2016Football Manager 2016Football Manager 2016
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Football Manager je najrealistickejšia simulácia managementu fotbalového klubu na trhu. Hra vás okamžite pohltí a cítite sa ako skutočný manažér tímu. Vyberte si tím z viac ako 50 krajín sveta a rozhodujte o tom, kto bude na lavičke a kto bude hrať. Komunikujte s médiami a riešte problémy hráčov. Máte úplnú kontrolu nad taktikou tímu, rozhovory s hráčmi, striedanie a môžete meniť taktiku priamo v zápase, ktorý sledujete naživo vďaka oceňovanému 3D enginu.


Hra ponúka:

 • Nový herný mód – Create-A-Club: Football Manager 2016 prvýkrát v histórii série umožnuje hráčom v móde Create-A-Club, aby si vytvorili svoj vlastý tím a to v akejkoľvek lige. Create-A-Club vám umožní pomenovať club, dosadiť seba a kamarátov do zostavy, výber farieb tímu a upraviť tím podľa vlastných predstáv.
 • Nový herný mód – Fantasy Draft: Vytvorte si tím snov a zahrajte si s kamarátmi v móde Fantasy Draft. Začínáte s rovnakým rozpočtom a každý si musí zostaviť tým od začiatku. Manažéri spolu zápasia o tie najväčšie talenty a potom sútažia v mini-lige.
 • Manažér na lavičke: Přiblížte se akci eště bližšie prostredníctvom postavy, ktorú si vytvoríte. Dávejte hráčom inštrukcie priamo z lavičky a buďte súčasťou osláv.
 • Vylepšený zážitok z hry: Na 2000 nových animácií a dalších grafických vylepšeniach spolu s vylepšeným systémom umelej inteligencie výrazně vylepšujú zážitok zo zápasov vo Football Manager 2016.
 • To dôležité zo všetkých zápasov: Vďaka ľahko dostupného výpočtu toho najdôležitejšieho z udalostí vo vašej a iných súťaží budete stále v obraze.
 • Analýza zápasu od Prozone: Sports Interactive se spojili s lídrom športových štatistík, společnosťou Prozone, aby prerobili nástroj na analýzu zápasov v hre. Toto partnerstvo prinieslo mnoho nových funkcií, pridalo nástroju na dôležitosti, ale zároveň zjednodušilo jeho používanie.
 • Nástroj na štandardné situácie: Prepracovaný, ale zároveň veľmi jednoduchý na ovládanie nástroj na vytváranie standardných situácií umožňuje manažérom vytvořiť veľa taktík pre štandardné situácie. Umožňuje vytvorit niekoľko taktík pro každého hráča, přináša nové možnosti označenia zón a mnoho iných více.
 • Realistickejšie zranenia: Sports Interactive spolupracovali s fyzioterapeutami, lekármi a rôznymi organizáciami z odboru, aby zaistili realistickejšie spracovanie zranenia a liečby ve Football Managerovi 2016. To neznamená, že zranenia sa teraz určia počas zápasu, pribudnú tiež zranenia nové a dôjde k zvýrazneniu vzťahu medzi stavom hráčov a rýchlosťi zápasu.
 • Rozšírená interakcia s tlačou: Tlačové konferencie sú teraz oveľa pestrejšie. S novinármi možete viesť veľa nových rozhovorov a otázky či odpovede viac vychádzajú z kontextu. Nezamestnaní manažéri môžu využívať rozhovory s médiami k tomu aby sa vrátili späť do hry.
 • Štatistiky, štatistiky, štatistiky: Manažéri majú prístup k detailnejším štatistikám ako nikdy predtým a to vďaka novej obrazovke a panelu štatistík.
 • Nové a vylepšené obrazovky: Vyhladávanie informácií je vďaka prerobenia obrazoviek rýchlejšie. Týká se to napríklad hráčskych prehľadov, obrazovky taktík či home sreenu.
 • A oveľa, oveľa viac: Medzi ďalšími novinkami a vylepšeniami najdete zužovánie výberu zamestnancov, vylepšenie pohybu manažéra a zamestnancov, lepšie zasadenie tímových rozhovorov do kontextu, úplne aktualizované pravidlá a informácie o tíme, vylepšený finančný modul, vylepšenú umelú inteligenciu v prestupoch a výberu tímu, nové funkcie v oblasti sociálnych médií a oveľa viac vylepšení, které z hry Footbal Manager 2016 robia najucelenejšiu a nejzábavnějšiu simuláciu fotbalového manažeru všetkých čias.


Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
 • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


57,99 €
Kúpiť

49,99 €
Kúpiť

24,99 €
Kúpiť

39,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac