Detail položky

Heroes of the Storm Starter Pack

PC
Heroes of the Storm Starter Pack
Obvykle posielame: Do 48 hodín
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 4,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PC Hry / Hry / Online
Vyšlo: 02.06.2015
Jazyk: Anglická verzia
Kód produktu: 44209
www.pegi.info
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Kliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the StormKliknutím obrázok otvoríteHeroes of the Storm
Popis
Video
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Heroes of the Storm™ je akčná tímová online hra, ktorá vám umožní hrať za obľúbené Blizzard postavy. Prispôsobte si hrdinov naprieč univerzom, aby vyhovovali vášmu štýlu hry. Spojte sa s priateľmi, vytvorte tým a zapojte sa do rýchlych bojov naprieč hernými svetmi. Hra vychádza z obľúbených MOBA (multiplayer online battle arena) hier. V jednoduché aréne dochádza k boju dvoch strán, ktorú vy za pomoci hrdinov výrazne ovplyvňujete.
----------------------------------------------------------------------------------
Zakúpením tohto balenia získate prístup k 5 hrdinom (Zeratul, Li Li, Jaina, Zagara a Sonya), doplnkový skin na hrdinu Zeratul a exkluzívneho mounta, zlatého tigra..
----------------------------------------------------------------------------------Hra ponúka:

  • MOBA - Korene MOBA možno vysledovať cez komunitou vytvorený herný mód pre Warcraft III, pomenovaný Defense of the Ancients, až k mape pre StarCraft Aeon of Strife. Tradičná mapa sa takmer vždy skladá z dvoch základní, spojených tromí hlavnými cestami, ktoré sú prešité ďalšími priečnymi cestičkami a celý herný plán je uprostred rozdvojený často príkopom alebo riekou. Obidve základne majú na začiatku hlavných ciest budovu, ktorá vysiela bojové jednotky (miniony) za jediným cieľom, zničiť oponenta. Na každej z ciest stoja tri obrané veže, ktoré musia býť zvrhnuté, než je nepriteľskému týmu umožnený priechod. Hra končí, keď jeden z týmov zničí základňu (hlavnú budovu na kraji mapy, v srdci celej obranej štruktúry) súpera.
  • Hráči preberajú kľúčovú úlohu vo všetkých stretoch MOBA. Ako člen päťčlenného týmu slúži hráč, hrdina, svojim spojencom ako výkonná bojová jednotka silovo vysoko prevažujúca schopnosti minionov, preto je jeho úlohou raziť cestu ústrety nepriateľskej základni, ničiť obranné veže, eliminovať opozičných hrdinov a v neposlednej rade brániť svoju základňu pred rovnakým osudom.
  • Thrall, Kerrigan, Diablo, Arthas, Zeratul, Tyrael a množstvo ďalších hrdinov za celých 20 rokov Blizzardu.
  • Navzdory tomu, čo niektorí členovia MOBA komunity tvrdia, víťazstvo nestojí na niekoľkých skvelých hráčoch, ale na dobre premyslenej stratégii celého týmu. Vďaka širokej škále rôznych voliteľných hrdinov záleží na tom, ako spolu tím komunikuje a ako si vyhovuje, preto i tím, ktorého hráči niesú nijak herne úžasní, môžu dobrou stratégiou a týmovosťou poraziť i profesionálov v obore.

Video

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac