Detail položky

World of Warcraft BattleChest

PC,MAC
World of Warcraft BattleChest
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 13,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PC Hry / Hry / Online
Kategória: MAC
Vyšlo: 15.12.2007
Jazyk: Anglická verzia
Kód produktu: 8219
www.pegi.info Vulgarizmy Násilie Online
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

BattlechestBattlechestBattlechestBattlechestBattlechestBattlechestBattlechestBattlechest
Popis
Video
HW Požiadavky
Strážny pes
Diskusné fórum (2)
Recenzie (0)

Popis

Nová verzia World of Warcraft: BattleChest obsahuje základnú hru World of Warcraft a rozšírenia The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria a Warlords of Draenor.

World of Warcraft vyžaduje platenie mesačných poplatkov prostredníctvom kreditnej karty alebo stieracích Game Time kariet. BattleChest zabezpečuje prvých 30 dní hrania zadarmo.

Najnovšie rozšírenie (vychádza 30.08.2016) - World of Warcraft: Legion nájdete TU

World of Warcraft

4 roky ubehli od bitiek, ktoré ste zažili v hre Warcraft III: Reign of Chaos a v zemi Azeroth sa schyľuje k ďalšej pohrome.World of Warcraft je on-line RPG hra zasiahnutá do prostredia hier Warcraft. Hráči prevezmú úlohu hrdinu Warcraftu a budú preskúmavať, prebíjať sa a plniť úlohy po celom svete Warcraftu. V hre sa stretnete s tisíckami hráčov z celého sveta, ktorý spolu môžu spolupracovať alebo bojovať.


World of Warcraft: The Burning Crusade

World of Warcraft: The Burning Crusade je prvý datadisk k najhranejšej MMORPG World of Warcraft. Známemu svetu dodáva nový rozmer - obohacuje ho o nové rasy, svety, povolania, predmety a ešte mnoho iného. Od porážky Burning Legions na Mount Hyjal už uplynulo niekoľko rokov a národy Azerothu se stále snažia spamätať z utrpených rán. Hrdinovia hordy i aliancie začali objavovať nové svety. Prešli temným portálom, ktorý ich zaviedol až za hranice známeho sveta. Aké nebezpečia a prekvapenia tam na nich číhajú? Tajomní démoni totiž neboli úplne porazený a hrozba Burning Crusade visí znova ako damoklov meč nad svetom Azerothu.

Burning Crusade prináša aj zvýšenie max. levelu na 70, dve nové rasy včetne krvavých elfov, mesto Quel`Thalas, nový kontinent Outland, množstvo vysokoúrovňových dungeonov po celom svete Azerothu, novú profesiu Jewelcrafting a ešte mnoho mnoho iného. 


World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Druhý datadisk k slávnej masívnej online RPG hre (MMORPG), vás prenesie na chladný a nehostinný kontinent Northrend, kde vládne hrozivý král lichov Arthas Menethil, s ktorým sme sa naposledy stretli v hre Warcraft® III: The Frozen Throne®. Tento zloduch sídli v odľahlej citadele, odkiaľ sa snaží ovládnuť celý Azeroth. S jeho nemrtvými poskokmi si zmeriate sily v oblastiach Howling Fjord a Borean Tundra, odkiaľ sa môžete prebojovať až k sídlu jeho moci – Icecrown Glacier. Vaše postavy budú môcť postúpiť až na úroveň 80, pričom získajú množstvo nových schopností. Bude na nich čakať niekoľko nových máp a "dungeonov". Datadisk do hry prináša celý rad noviniek vrátane systému odmien, rozšírené možnosti boja medzi hráčmi (player-versus-player, PVP) – napríklad obliehacie stroje a budovy, které možno zničiť – a tiež prvé hrdinské povolánie v hre: nekromantského mrtvého rytiera nazývaného "death knight".


World of Warcraft: Cataclysm

S obrovskými zmenami starého sveta prichádza tretí datadisk online hry World of Warcraft. Horde i aliancii pribudnú noví spojenci. Cataclysm predstavuje dve nové hrateľné rasy - Worgenovia budú bojovať po boku aliancie a na stranu hordy sa pridajú Goblinovia. Pribudli tiež doteraz nepoznané kombinácie rás a bojových tried, takže na potulkách Azerothom teraz stretnete aj trpasličieho šamana, či nemŕtveho lovca. Staré zóny sa zmenili na nepoznanie a tam, kde bola niekedy púšt je teraz flórou a faunou žijúca krajina s novým herným obsahom. Nové výzvy čakajú v doteraz nepoznaných zónach Uldum, Grim Batol, či v podmorskom meste Sunken City. Proti živým protivníkom budete bojovať v nových PvP zónach. Ďalšie významné zmeny a novinky pribudnú profesiám, spoločnými silami budete zvyšovať úroveň svojim guildám a na svojom drakovi si zalietate aj v starých zónach. Naostrite si meč, osedlajte koňa - dobrodružstvo pokračuje!


World of Warcraft: Mists of Pandaria

Desaťtisíc rokov do hmly zahalená staroveká krajina Pandaria žila svoj život nepoznačená vojnami. Jej husté lesy a oblakmi zahalené hory sa stali domovom komplexného ekosystému, v ktorom spolu žijú pôvodní obyvatelia a exotické zvery. Zodvihne sa opona skrývajúca Pandariu a odhalí konečné vyslobodenie pre svet... alebo sa prenesie boj Aliancie a Hordy do nových zemí a pôsobí totálne vyhladenie?

V novom rozšírení sa pred vami odhalia krásy horskej Pandarie a spolu s nimi pribudnú do hry noví hráči - Pandareni. Tí prinesú do bojov nové povolanie, mnícha, a spolu s ním nový herný štýl.


World of Warcraft: Warlords of Draenor

V expanzii pre World of Warcraft nazvanej Warlords of Draenor hráči dosiahnu level 100 a odhalia minulosť Outland kontinentu. Ten sa ešte pred zničením nazýval Draenor a expanzia nám ho priblíži aj s jej bojovníkmi. Presunieme sa tam totiž s našimi hrdinmi v čase, aby sme tam rozpútali novú vojnu. Dostaneme sa do doby ešte pred vpádom Orkov do Azerothu ešte predtým ako Iron horda ovládla svet.Okrem nového sveta dostanú staré rasy Warcraftu aj svoj klasický design z prvých strategických hier, k tomu budú oproti predošlým expanziám vylepšené na vyššie detaily, dostanú nové kvalitnejšie animácie.

Video

HW Požiadavky

Minimálne požiadavky
Procesorprecesor 800 MHz Intel Pentium III 800 MHz alebo AMD Athlon 800 MHz
Pamäť 512 MB RAM
Pevný disk10 GB miesta na pevném disku
Grafická karta32 MB RAM
DirectXDirectX 9.0c
Operačný systém Windows 98/2000/ME/XP
DVD mechanika4x DVD-ROM
Zvuková kartakompatibilná s DirectX 9.0c
Hra World of Warkraft vyžaduje pevné pripojenie k i nternetu

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

TitulokAutorČas
Nespokojnosť7@784-784.08.2016
Dostupnosť Warlords of draenor23.05.2016
Celkový počet príspevkov: 2
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


19,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac