Detail položky

The Sims 4 Hurá do Práce

PC
The Sims 4 Hurá do Práce
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 24,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PC Hry / Hry / Stratégie
Vyšlo: 2.4.2015
Jazyk: S českými titulkami
Jazyk Digital Download: Anglický
Kód produktu: 43411
www.pegi.info Sex Násilie Online
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

The Sims 4 Hurá do Práce The Sims 4 Hurá do Práce The Sims 4 Hurá do Práce The Sims 4 Hurá do Práce The Sims 4 Hurá do Práce
Popis
Video
HW Požiadavky
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Prvé rozšírenie hry The Sims 4 s názvom Hurá do práce! Ponorte sa do simulácie života ešte hlbšie vďaka trom úplne novým kariéram (každá z nich má vlastnú budovu, v ktoré môžete hrať). Budete mať množstvo možností ako naplniť ambície svojich Simíkov. Ale to ešte nieje všetko! S Simíkmi môžete začať podnikať. Využite ich schopnosti a koníčky k zarábaniu Simoleonov.Hra ponúka:

  • Staňte sa lekárom: vaši Simíci teraz môžu venovať svoj čas zachraňovaniu životov, liečeniu pacientov a operovaniu. Úplne prvýkrát takisto budú môcť pomáhať s rodením detí!
  • Bojujte so zločinom: vyšetrujte na miestach činu, vypočúvajte Simíkov a zatýkajte zločincov. Začnite ako kadeti a vypracujte sa až na náčelníkov policajného zboru.
  • Experimentujte a vynaliezajte: vedci konštruujú svoje šialené vynálezy a zháňajú si exempláre, na ktorých môžu svoje diabolské výtvory (ako je napríklad Simíkovský lúč) vyskúšať. Títo Simíkovia sa budú musieť rozhodnúť, či svoje vynálezy použijú v prospech ostatných Simíkov, alebo či ich radšej trochu potrápia.
  • Začnite podnikať v jedinečnom štýle: otvorte si obchod, aký si len vymyslíte. Pekáreň, obchodík s oblečením, umeleckou galériou, knižnicu alebo niečo iné. Podnikanie si môžete vyladiť presne podľa svojho gusta! Rozhodnite, čo budete predávať, riaďte zamestnancov a uspokojte svojich zákazníkov.
  • Pracovisko pre nové kariéry: všetky nové susedstvá a budovy, ako je nemocnica, policajná stanica a vedecké laboratórium, sú plno zariadené novými predmetmi. Vaši Simíkovia tak budú môcť ísť pripravenou cestu k úspechu. Alebo zájdite do Obchodnej štvrti a prezrite si všetky obchody, ktoré ste si vytvorili, keď ste skúšali, čo presne bude vašich Simíkov baviť.
  • Osvojte si nové schopnosti: vyskúšajte si celú sadu nových schopností, ktoré vašim Simíkom umožnia vytvárať ďalšie jedinečné predmety. Urobte dokonalú fotku alebo upečte a nazdobte nejakú dobrotu. Pomôžu vám v tom nové schopnosti fotografovať a pečenie. Svoje výtvory si Simíkovia môžu hrdo vystaviť doma alebo ich zpeňažiť a trochu si tak prilepšiť.
  • Stretnite sa s mimozemšťanmi: oni totiž už pristáli a sú medzi nami! Zistite, ktorí Simíkovia niesú tak úplne odtiaľto a preskúmajte záhadnú mimozemskú dimenziu.


Video

HW Požiadavky

Minimálne požiadavky
Procesor1,8GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ alebo ekvivalentný (Počítače s grafickou kartou integrovanou na základní desce alespoň 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 alebo ekvivalentný)
Pamäť2G RAM
Pevný disk9GB pre samotnou hru a alespoň 1GB pre vlastní obsah a uložené hry
Grafická karta28 MB paměti, podpora technologie Pixel Shader 3,0; podporované grafické karty Nvidia GeForce 6600 a lepšia, ATI Radeon X1300 a lepšia, Intel GMA X4500 a lepšia
Operačný systémWindows 7 alebo 8.1 64-bit
DVD mechanikaMechanika DVD ROM vyžadována pouze pre instalaci hry

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


32,99 €
Kúpiť

12,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac