Detail položky

The Sims 4 Společná Zábava

PC
The Sims 4 Společná Zábava
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 24,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PC Hry / Hry / Stratégie
Vyšlo: 8.12.2015
Jazyk: S českými titulkami
Jazyk Digital Download: Anglický
Kód produktu: 45692
www.pegi.info Sex Násilie Online
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku
Popis
HW Požiadavky
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Vaši Simíci už sa trasú, aby niekam vyrazili. Chcú sa pozrieť na úplne nové miesto - niekam, kde si nájdú nových kamarátov, prezrú si miestne zaujímavosti a užijú si nové zážitky. Chcú predviesť tanečné číslo na tajnom večierku v Starovekých ruinách, chcú si dať lahodné espresso v luxusnej kaviarni. Chcú to rozbaliť tak, ako to predtým nešlo. Proste chcú niečo... nové. A práve toho sa teraz dočkali v druhom veľkom rozšírení pre hru The Sims 4.Hra ponúka:

  • Rozšírenie The Sims 4 Spoločná zábava predstavuje Windenburg, svet inšpirovaný Európou, kde nájdete zmes zaujímavých moderných budov a klasické architektúry a štýly. Vo Winderburgu vás čaká okúzľujúca príroda, rušné námestie aj luxusný ostrov. Je tu proste veľké množstvo nových vecí, ktoré si vaši Simíci môžu pozrieť a zažiť.
  • Vaši Simíci sa môžu stať členmi najrôznejšich klubov, pričom každý má svoje vlastné záujmy, osobnosť a štýl. Majú určité predpísané chovanie, ktoré riadi ako budú reagovať na ostatných Simíkov, čo majú radi a čo neznášajú. Hneď po prvom spustení nového rozšírenia na vás bude čakať celá rada klubov, ale taktiež si môžete vytvoriť a prispôsobiť vlastné kluby. Môžete nastaviť ich požiadavky, správanie, obľúbené miesta, a dokonca pre nich môžete vybrať špeciálne odmeny.
  • Trávenie času v skupinách kamarátov je v rozšírení Společná zábava naozaj jedinečným zážitkom. Herní kamaráti vašich Simíkov sa budú správať podobne ako skutoční kamaráti - či už sa idete kúpať do jazier pri útesoch, alebo proste posedávate v krčme, skupiny budú ku všetkým aktivitám pristupovať novými vzrušujúcimi spôsobmi. Simíci si môžu s kamarátmi zahrať futbal alebo si spoločne skúšať oblečenie v úplne novej veľkej šatni. Budú spolu tráviť čas a užívať si zážitky novými zábavnými spôsobmi.
  • Simíkovia si taktiež môžu osvojiť nové schopnosti tanec a DJ, ktoré im pomôžu usporiadať ešte akčnejšie akcie. Rozprúďte zábavu dokonalým mixom od pultíku pre DJ alebo začnite párty v podzemnej diskotéke.


HW Požiadavky

Minimálne požiadavky
Procesor1,8GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ alebo ekvivalentný (Počítače s grafickou kartou integrovanou na základní desce alespoň 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 alebo ekvivalentný)
Pamäť2G RAM
Grafická karta28 MB paměti, podpora technologie Pixel Shader 3,0; podporované grafické karty Nvidia GeForce 6600 a lepšia, ATI Radeon X1300 a lepšia, Intel GMA X4500 a lepšia
Operačný systémWindows 7 alebo 8.1 64-bit
DVD mechanikaMechanika DVD ROM vyžadována pouze pre instalaci hry

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


32,99 €
Kúpiť

12,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac