Detail položky

Real Arcade Pro Premium VLX KURO (PS3/PS4)

PS4,PS3
Real Arcade Pro Premium VLX KURO (PS3/PS4)
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 289,99
DOPRAVA ZADARMO
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: PlayStation 3 / Príslušenstvo
Kategória: PlayStation 4 / Príslušenstvo
Vyšlo: 20.8.2016
Jazyk: S českým manuálom
Kód produktu: 49120

Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Kliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríte
Popis
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

Unikátny zážitok z hrania

S Real Arcade Pre Premium VLX sa z vášho obývačky stane pravá videoherňa. Jedná sa o dokonalú repliku ovládacích pultov Taito VAWLIX, ktoré nájdete v najlepších japonských herniach.

Iba najlepší z najlepších

Real Arcade Pre Premium VLX je ovládacím pultom bezkonkurenčnej kvality, vyrábaný v obmedzenom množstve a používaný iba špičkovými hráčmi. Je váš súper o zlomok sekundy rýchlejší, zasahuje vás presnejšie než by malo vôbec byť v ľudských silách? Možno je vyzbrojený ovládačom Real Arcade Pre ...

Okrem bezkonkurenčné rýchlosti a presnosti možno navyše plne prispôsobiť rozloženie ovládacích prvkov vašim potrebám - tlačidlá sú programovateľné a je možné aj priradiť jednému tlačidlu spustenie viac funkcií súčasne a ovládaciu páku môžete prepínať medzi funkciou pravej alebo ľavej analógovej páčky alebo d-padu. Na zadnej strane obsahuje aj touchpad, pre podporu všetkých funkcií ovládače pre Playstation 4.

Nekompromisná kvalita

Ovládací pult je navrhnutý japonskými techniky spoločnosti Hori a je oficiálne licencovaný firmami Sony a Taito, čo je zárukou plnej kompatibility, 100% funkčnosti a kvality prevedenia.

Navyše obsahuje recenzentov oceňované komponenty, ktoré možno nájsť v japonských arkádových automatoch a sú dostupné iba v produktoch spoločnosti HORI - ovládaciu páku HAYABUSA, navrhnutú so špeciálnou v-cut štruktúrou tak, aby sa zrýchlila odozva a zároveň redukovala vstupné záťaž zariadení o 15%, a tlačidlá KURO, ktorá bola vytvorená s menšiemu rozostupy medzi plášťom zariadení a tlačidlami pre ešte rýchlejšiu odozvu.

Ovládač je kompatibilný so systémami PlayStation 4 i PlayStation 3 a tak si s ním vychutnáte najnovšie hry aj staršie klasiky.

Kľúčové vlastnosti: • Oficiálne licencované spoločnosťami Sony a Taito • Nový zážitok z hry vďaka arkádovému rozloženie ovládacích prvkov • Dokonalá replika ovládacích pultov Taito Vewlix zo špičkových japonských videoheren • Presnosť a rýchlosť ovládanie na úrovni profesionálnych hráčov • Programovateľné tlačidlá pre maximálne prispôsobenie vášmu štýlu hry • PS4 Touchpad na zadnej strane pultu • Unikátne komponenty a špičková kvalita prevedenia • Spätne kompatibilný aj so systémom Playstation 3

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


399,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac