Detail položky

Konzola Nintendo Wii U Black - 32GB + Xenoblade Chronicles X

Wii U
Konzola Nintendo Wii U Black - 32GB + Xenoblade Chronicles X
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
e-shop: 279,99
DOPRAVA ZADARMO
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: Nintendo Wii U / Konzoly
Vyšlo: 4.12.2015
Jazyk: Anglická verzia
Kód produktu: 46529
www.pegi.info
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Kliknutím obrázok otvoríte
Popis
Video
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis

S novou hernou konzolou Wii U prináša Nintendo opäť nový rozmer do hrania videohier. Hlavnou inováciou tejto novej hernej konzoly je ovládač s integrovanou dotykovou obrazovkou o veľkosti 6.2“, ktorý tak ponúka radu nových funkcií, možností využití a dáva hre ešte väčšiu dynamiku. A inovácie zasiahli takisto hardwarovú stránku, Nintendo Wii U pridává na výkone a hravo zvláda hry vo vysokom rozlíšení FullHD.


+ hra WIIU Xenoblade Chronicles X


Nový ovládač s dotykovým 6.2“ displejom pre Nintendo Wii U prináša ďalšie rozšírenie herných možností. Podobne ako priniesol pohybový ovládač Wiimote u pôvodného Wii nové spôsoby ovládania, nový Wii U GamePad sa púšťa ešte ďalej a ponúkne podobné možnosti ovládania ako bežné tablety. Napr. v multi-player móde budete mať iný pohľad na hru, ako ostatní, ktorí hranie sledujú na TV, čo ponúka širokú škálu kooperatívnych možností. Okrem spomínanej obrazovky má nový ovládač zabudované pohybové senzory (akcelerometer, gyroskop a geomagnetický senzor), kameru, mikrofón, reproduktory, funkcionalitu NFC, stylus, senzorovú lištu, 3,5 mm vstup na slúchadlá, posuvník hlasitosti a Li-Ion batériu. Následuje klasická schéma tlačítok, dve analógové páčky, ktoré je možné stlačiť, akčné tlačidlá A/B/X/Y, ramenné tlačidlá L/R/ZL/ZR, tlačidlá Power, Home, SELECT, START, +/- a tlačidlá TV. Nechýba mu ani podpora vibračnej odozvy. Pokiaľ vlastníte pôvodnú Wii konzolu aj s príslušenstvom, môže sa Vám stále hodiť. Konzola Wii U podporuje súčasné pripojenie dvoch ovládačov Wii U GamePad, štyroch ovládačov Wii Remote (či Wii Remote Plus) či Wii U Pro Controllerov. Ďalej podporuje Wii príslušenstvo ako Nunchuk, Classic Controller či Wii Balance Board. A zkrátka neprídu ani Vaše staré hry, vďaka funkcii spätnej kompatibility je možné takmer každú hru pre Wii použiť na Wii U.

Výborný výkon poskytuje novej konzole viacjadrový procesor využívajúci na architektúru IBM Power, v kombinácii s grafickým čipom postavenom na základoch výkonného riešenia AMD Radeon, známeho z platformy PC. Táto kombinácia je doplnená o 2 GB operačnej pamäte (1 GB pre systém a 1 GB pre hry) a o zabudovanú flash pamäť pre ukládanie dát, ktorá má v tomto prípade kapacitu 8 GB. Wii U podporuje takisto pamäťové karty SDHC a ďalej je možné rozšíriť pamäť pripojením externého USB úložiska. Skvelé zvukové podanie potom poskytuje šesťkanálový PCM linear výstup cez HDMI kabel, alebo digitálny výstup cez AV Multi Out konektor.

Video

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
  • Cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac