Detail položky

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

XONE
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Obvykle posielame: Ihneď
Dostupnosť a cena v predajniach
Pôvodná cena: 29,99
e-shop: 19,99
Kúpiť

Cena v predajniach
sa môže líšiť.

Kategória: XBOX ONE / Hry / RPG
Vyšlo: 09.06.2015
Jazyk: Anglická verzia
Kód produktu: 40377
www.pegi.info Násilie Online
Zdieľať na Twitteri Zdieľať na facebooku

Obrázky

Kliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríteKliknutím obrázok otvoríte
Popis
Video
Strážny pes
Diskusné fórum (0)
Recenzie (0)

Popis


Hra vyžaduje neustále prípojenie k internetu, avšak pre hranie nie sú vyžadované mesačné poplatky!

Po 20 rokoch úspechov na singleplayerovej scéne bude populárna fantasy a svetoznáme RPG The Elder Scrolls konečne online! Prežite epické dobrodružstvá buďto na vlastnú päsť alebo spoločne so svojimi priateľmi, guildovnými kamarátmi... či s tisícmi členov vašej aliancie. Preskumávajte nebezpečné dungeony, vydajte sa na dobrodružné výpravy po Tamrieli alebo sa zapojte do masívnych PvP bitiek. Elder Scrolls Online je veľmi očakávané MMORPG od Bethesdy Softworks a Zenimax Online Studios, ktoré otvára celkom novú kapitolu herného zážitku!

Každý hráč je na začiatku svojho putovania dobrodruhom, ktorému Molag Bal ukradol dušu a postupom času sa ju bude snažiť získať späť. Naviac tu máme tri spomínané aliancie, tri rozličné ideológie, troch ambicióznych vodcov – ktorej strane bude nakoniec patriť Vaša oddanosť?!

Hraj podľa svojho!
Vďaka vylepšenému systému súbojov série Elder Scrolls sa môžete pustiť do real-time bojov, využívajúcich systém zamerania, cielených útokov aj kvalitnej obrany. Používajte akékoľvek zbrane a noste ktorékoľvek brnenie. Tu nenájdete nezmyselné obmedzenia. Vďaka tomu si môžete postavu upravovať celkom podľa svojich preferencií!

Dej hry nás privádza zhruba 1000 rokov pred posledný diel celej série (TES V: Skyrim), presne do roku 583 druheho veku. Už koncom prvého veku došlo k prerušeniu Remanskej dynastie, ktorá dlhé roky vládla roztrieštenému svetu Temriel. Dračie ohne v Imperial City však vyhasli a žiadny z nástupcov ich nedokázal zapáliť. Bez silného vodcu začalo byť Cisárstvo ohrozované vznikajúcimi frakciami z okolitých krajín. Najprv sa utvoril Aldmeriský Dominion, do ktorého sa hlásili Vysokí elfovia, Lesní elfové a Khajiiti. Následovaný bol Ebonheartským Paktom, ktorý tvorili Severania, Temní elfovia a Argoniani. A tretím mocným uskupením sa stala Daggerfallská Dohoda, stojaca na ramenách Bretonov, Redguardov a Orcov. Každé z daných spoločenstiev chce využiť momentálne oslabenie hlavného soka, aby rozšírilo svoje državy. Je síce pravda, že každá z týchto aliancií bola primárne zformovaná za iným účelom, každopádne ich hlavný cieľ je jasný: zmocniť sa Imperial City a Cisárskeho trónu ako prvý. Kôli tomu vedú všetky aliancie nepretržitú vojnu, ktorá sa odohráva v centrálnej provincii Cyrodiil.


Zachráň Tamriel!
Preskumávajte tajomstvá kontinentu Tamriel svojim vlastným tempom a podľa vlastnej úvahy. Vypravte se na veľkolepú výpravu za záchranou Tamrielu pred daedrickým princom Molag Balem a jeho prisluhovačmi.

Rodina Tharnov, momentálne nachádzajúce sa v čele Cisárstva, podľahla tlaku a spojila sa s mocným ale šialeným nekromantom Mannimarcom, ktorý podľa dohody udržuje cisársku armádu obranyschopnou vďaka temnej mágii a neustálemu oživovaniu padlých. To by však bolo to najmenšie, pretože nekromant potajme spriada spolu s Daedrickým princom Molag Balem plány na stiahnutie celého Tamrielu do sveta zabudnutia – do Coldharbouru.


Hra ponúka

 • Trojica rozdielnych aliancií; Daggerfall Covenant, Aldmeri Dominion a Ebonheart Pact.
 • Takmer celý Tamriel na dosah ruky.
 • Cechy známé už z predchádzajúcich hier; Cech Mágov, Cech Zlodejov, Cech Bojovníkov, Cech Neohrozených i Temné bratstvo.
 • Štyri špecifické povolania; Templár, Dragonknight, Sorcerer a Nightblade.
 • Epické PVP i PVE, kedy dostaneme možnosť zapojiť sa do veľkých bitiek i súkromých výprav do temných jaskyní skrývajúcich poklady.
 • Nebudeme ušetrení chorôb vrátane vampyrizmu či lykantropie.
 • Systém remeselných profesií, ktoré budú môcť obohatiť život v Tamrieli a dopomôcť vám ku slušnému vybaveniu.
 • Mágia duší, ktorú si veteráni z pôvodných hier určite pamätujú. Možnosť chytať duše nepriateľských stvorení a uväzniť ich v drahokamoch.
 • Obrovské množstvo všemožného vybavenia.


Nazrite, co vás čaká v The Elder Scrolls Online


Video

Strážny pes

Odoslať správu na e-mail:, akonáhle :
Pravidlá pre nové hry
 • Cena klesne pod
Pravidlá pre Brloh Bazár (použité) hry
 • Tovar bude možné objednať ako Brloh Bazár (použitý).
 • Brloh Bazár cena klesne pod
Vypustiť psisko!

Diskusné fórum

V diskusii nie je žiadny príspevok
Vstúpiť do diskusie

Recenzie

K tomuto produktu nebola pridaná žiadna recenzia

Pridať recenziu
Pre zadanie recenzie sa musíte prihlásiť

Ďalej odporúčame


35,99 €
Kúpiť

26,99 €
Kúpiť
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac