Konzola Nintendo 2DS White & Red + Yo-Kai Watch

Nintendo DS
Vyšlo: 10.6.2016
Lokalizácia: Český manuál
Kód produktu: 48867
Nie je skladom
99.99 €
Konzola Nintendo 2DS White & Red + Yo-Kai Watch Konzola Nintendo 2DS White & Red + Yo-Kai Watch
Nintendo DS
Nie je skladom
99.99 €

Podrobné informácie

Nintendo 2DS je nový handheld, ktorý vás vezme do sveta skvelých hier a umožní vám pripojiť sa s priateľmi po celom svete. Vychutnajte si svoj herný zážitok na maximum s Nintendo 2DS. Nintendo 2DS je spätne komatibilné, takže si zahráte celú škálu Nintendo DS hier!


Konzola ponúka:


 • Hrajte Nintendo 3DS hry v 2D
  Nikde inde si nezahráte také tituly ako je Zelda,Mario, Star Fox a mnoho daľších. Na Nintende 2DS môžete hrať všetky Nintendo 3DS hry v 2D! S úžasným počtom hier, ktorý rastie každým mesiacom si vyberie každý!
 • Nintendo 2DS vás prepojí
  Vymieňajte herné dáta s ďalšímí hráčmi pomocou služby StreetPass. Prijímajte ďalší herný obsah, videa, trailery a novinky automaticky cez SpotPass a hrajte online s ďalšími hráčmi kdekoľvek len chcete.
 • Interakcia behom režimu Sleep Mode
  Nielen že pri režime Sleep Modu šetríte batériu, ale môžete si takisto zároveň vymieňať dáta. Na konzole Nintendo 2DS režim Sleep Mode zapnete pomocou Sleep Switch: pohybom doprava aktivujete režim Sleep Mode.
 • Nový spôsob hrania
  Dotykový displej, úžasná grafika a gyroskopický senzor vás vtiahnu do akcie. Nechýba ani možnosť rozšírenej reality, ktorý posunie herný zážitok na novú úroveň.