Výpredaj
Madden 16
Xbox ONE
Vyšlo: 25.8.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 44504
Fyzická kópia
Nie je skladom
12.99 € 7.99 €
Madden 16 Madden 16
Xbox ONE Fyzická kópia
Nie je skladom
12.99 € 7.99 €

Podrobné informácie

PEGI 3

Madden NFL 16 prichádza a s ním aj prepracované ovládanie, herné mechanizmy a engine. Najväčšej zmeny sa dočkal post quarterbacka, vďaka čomu sú presnejšie hody, touch a roll out prihrávky a s tím aj prišiel nový systém obrany. Vďaka ďalším zmenám ako je umiestnenie kamier a celkové spracovanie zápasu, tak Madden NFL 16 prináša pôsobivejší a reálnejší futbal.

Hra ponúka:

  • Absolútna kontrola nad prihrávkami - hoď loptu iba tam, kde ho tvoj receiver môže naozaj chytiť, použiť môžes všetky druhy hodov. Vysoký, nízky, od ramena aj predanie.
  • Ovládanie receiverov a obrancov - poprvýkrát v Maddene určuj výsledok každej prebiehajúcej prihrávky priamo vo vzduchu.
  • Presne ako v televízii - vďaka novým kamerám a hráčskym medailónom sa budete cítiť ako pri dokonalom televíznom presnose. Až na to, že toto je váš zápas!
  • Všetko je prepojené - či už hrajete sólo alebo s kamarátmi online, vaša úloha vybudovať si svoju NFL dynastiu prichádza s kompletne novým náborovým systémom a dynamickými gólovými situáciami.
  • Trenér - nový trenér s viacej než 60 tutoriálmi vás naučí nielen kompletné pravidlá hry, ale hlavne taktiež jednotlivé stratégie, prihrávky a plno ďalších užitočných vecí, nielen pre nováčikov.


Foto & Video