Výpredaj
Moto GP 15
PC
Vyšlo: 22.6.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 44336
Fyzická kópia
Nie je skladom
12.99 € 7.99 €
Moto GP 15 Moto GP 15
PC Fyzická kópia
Nie je skladom
12.99 € 7.99 €

Podrobné informácie

PEGI 3


OSOBNÝ TÍM A ÚPRAVY: Hráč má možnosť vytvoriť si vlastný osobný tím. Môže nakupovať motorky, vlastný vzhľad inšpirovaný skutočným designom motoriek, vybrať svojmu tímu názov aj logo. Každý vzhľad má rôzne grafické vzory a hráč si ich môže farebne upraviť; v režime MotoGP™ Career sa naviac na motorku pridávajú ďalší sponzori.

GP KREDITY: Nová peňažná jednotka používaná vo všetkých herných režimoch. Hráč GP kredity získava jednoducho tým, že hrá. Po každom preteku v kariére získa pár GP kreditov ako bonus; veľmi sa hodí k nakupovaniu nových motoriek a vzhľadov a upravovaniu vášho virtuálneho pretekára a motorky.

CELKOM NOVÝ REŽIM KARIÉRY: Nové funkcie režimu kariéry sú vlastný tím jazdca, sponzori a GP kredity. Hráč môže so svojím vlastným týmom pretekať, dojednávať zmluvy priamo so sponzormi a získavať tak viac GP kreditov a fanúšikov, vďaka ktorým sa stane šampiónom. Sponzori fungujú rovnako ako oficiálne tímy a ponúkajú zmluvy a peniaze vlastnému týmu pretekára, pokiaľ dodrží ich podmienky a úlohy. Predstavenie GP kreditov ako peňazí znamená „obchod“, v ktorom uživateľ môže za svoje peniaze kupovať motorky a úpravy ich vzhľadu.

INOVATÍVNE HERNÉ REŽIMY

VÝUKA: Hráčov sprevádza krok za krokom rozprávač a 3D rozhranie a učí ho, ako využiť výhod rôznych simulácií fyzikálnych modelov motoriek v hre. Takisto mu radí, ako pristupovať k zatáčkam, nakláňaniu motorky a pohonnému systému. Vysvetlí mu, ako ovládnuť možnosť nezávislých bŕzd a skrčenej pozície.

REKORDY: V tomto hernom režime hráč musí pokoriť časový rekord na trati za použitia konkrétnej motorky. Každá oficiálna trať má svoju výzvu a všetky sú od začiatku dostupné. V tomto režime môže hráč objaviť a používať motorky, ktoré by inak mohli byť zatienené tými slávnejšími kúskami, vďaka čomu môže objaviť nový svet „továrnych“, „otvorených“ a legendárnych motorek!

SKUTOČNÉ PRETEKY 2014: Úžasne skutočné preteky minulej sezóny MotoGP™! Vžite sa do kože skutočného šampióna triedy MotoGP™ a zmeňte realitu, prípadne znovu prežite tie najviac strhujúce okamžiky majstrovstiev sveta. Každý pretek je uvedený oficiálnymi filmovými záznamami z daného okamžiku MotoGP™ a dáva hráčovi nad hrou plnú kontrolu, bez toho, aby akokoľvek narušovala plynulý zážitok.

ZÁKLADNÉ HERNÉ REŽIMY PÔVODNÉHO MOTOGP™ SÚ V HRE TAKISTO:

  • OKAMŽITÝ PRETEK
  • GRAND PRIX
  • MAJSTROVSTVÁ SVETA
  • PRETEK S ČASOM
  • VÝZVY PRE ŠAMPIÓNOV

Online režim je až pre 12 hráčov:

  • GRAND PRIX ONLINE
  • MAJSTROVSTVÁ SVETA ONLINE
  • MOTOGP™ SPRINT SEASON
  • SPLIT TIMES