On-line verzia vašej obľúbenej skládky popkultúry.

Aktuality

AKCIA TAKE 2

21.7.2014
Do 31.júla môžte ušetriť na tituloch od Take 2!

AKCIA 1+1 KOLEKCIA KLASIKY

21.7.2014
Do 31.júla máte možnosť využiť akciu 1+1 na vybrané tituly z Kolekcie Klasiky.
Viac aktualít >

Aplikácia pre Smartphone 

Novinky e-mailom

Zadajte váš email a budeme Vám posielať najnovšie správy.

Brloh na sociálnych sieťach

Partneri

Naše predajne

Milí Brloháči,

vitajte v sekcii Predajne.

Ak hľadáte kontakty, alebo otváracie hodiny svojho najbližšieho Brlohu, stačí myškou prejsť do ľavého stĺpca a kliknúť si naň. Zároveň tu nájdete aj krátku charakteristiku príslušného Brlohu, niečo málo z jeho histórie a viac o ponuke, ktorá sa v konkrétnom Brlohu nachádza. Základná ponuka všetkých Brlohov je síce rovnaká, ale my zbožňujeme výnimky a neznášame uniformitu. Niektoré Brlohy teda majú niečo navyše, napr. Polus viac hardware a príslušenstva, Heydukova plný sortiment kníh a komiksov, atď.

 

V budúcnosti (dúfame, že krátkej) máme v pláne tento suchý pokec obmedzujúci sa len na kontakty a popis predajne ozvláštniť o Špeciálne akcie Preowned (výkup a predaj použitých hier). Budete tak konečne vedieť zistiť priamo zo svojho PC, iPadu či mobilu čo sa nachádza v preowned ponuke v konkrétnej predajni, alebo či náhodou ten váš Brloh nemá nejakú špeciálnu akciu (súťaž o lístky do kina, rozdávačka plagátov, výpredaj,...). Veríme, že vám tieto informácie budú k úžitku a tiež aj, že my už nebudeme musieť toľko odpovedať na Facebooku na množstvo otázok či náhodou nemáme v Brlohu tom-a-tom hru takú-a-takú :- )

 

Je tiež dobré vedieť, že v každom Brlohu môžete

 • Ak nemôžete na prvý, druhý,...pohľad nájsť čo hľadáte, neváhajte osloviť personál. Občas nám neporiadni zákazníci, alebo malé deti tovar porozhadzujú a chvíľku trvá kým sa vráti do sektoru kde by mal byť a kde ho logicky hľadáte.
 • Ak ste si vybrali niečo na tejto stránke, ale vo vašom Brlohu sa ten konkrétny tovar nenachádza stačí si to opäť dohodnúť s BrlohTeamom. Radi vám tovar presunú a kontaktujú vás keď príde.
 • Za tovar môžete platiť nielen v hotovosti, kartou, ale aj poukážkami, dokonca aj virtuálnymi. Akceptujeme takmer všetky druhy:  
  Sodexho: Relax Pass, Smart Pass, Flexi Pass
  Edenred: Ticket Compliments, Ticket Multi, Ticket Energy, e-ticket
  Cadhoc: Darčekový kupón, Relax kupón.
  VAŠA Slovensko: Darčekový lístok, t∞cash (len s platným členským preukazom Teenfinio)
  Týmito poukážkami nie je možné platiť za nákup hracích konzol a zároveň nie je možné využiť žiadne zľavy vyplývajúce z členstva vo vernostných systémoch, ktoré platia v našich predajniach.
 • Vo všetkých našich predajniach môžete platiťplatobnými kartami Visa, Maestro, Mastercard, American Express, Diners Club a ďalšími. A to aj bezkontaktne, ak to vaša karta umožňuje.
 • Pre pravidelných zákazníkov tu máme našu skvelú klubovú Brloh kartu, ktorej držitelia môžu v našich predajniach získať zľavy až 15 % z výšky nákupu.
 • V každej predajni Brloh môžete recyklovať svoje hry v našom skvelom Preowned systéme. Hry (len konzolové), ktoré už nehráte nám môžete predať a naopak, v Brlohoch si môžete lacno nakúpiť zaujímavé kúsky, ktoré už niekto hral pred vami.


Študenti a učitelia môžu v Brlohoch využívať aj zľavu 10% (platí na čokoľvek okrem hardware, akcií a služieb) po predložení kariet Student Sphere card, ISICEURO<26.

Držiteľom zľavovej Sphere karty ponúkame na veľkú časť našich výrobkov zľavy až do 10 % z bežných cien.

Vo všetkých našich predajniach je možné získať zľavy v programe Teenfinio.

Takisto vo všetkých našich predajniach je možné získavať body za nákupy v cash-back systéme Klub.

V našej predajni v bratislavskom Polus City Centre je možné s využitím zliav platiť aj Bratislavskou mestskou kartou a kartou Polus Klub. Viac informácií získate v tejto predajni.

 

Na záver ešte malé upozornenie: Reklamácie výrobkov kúpených v našich kamenných predajniach sa vybavujú trochu odlišným spôsobom, ako v prípade nákupu cez internetový obchod Brloh.sk.
Reklamačný poriadok obchodov Brloh si môžete prečítať tu.

 

Užívajte si, Váš BrlohTeam