On-line verzia vašej obľúbenej skládky popkultúry.

Aktuality

AKCIA TAKE 2

21.7.2014
Do 31.júla môžte ušetriť na tituloch od Take 2!

AKCIA 1+1 KOLEKCIA KLASIKY

21.7.2014
Do 31.júla máte možnosť využiť akciu 1+1 na vybrané tituly z Kolekcie Klasiky.
Viac aktualít >

Aplikácia pre Smartphone 

Novinky e-mailom

Zadajte váš email a budeme Vám posielať najnovšie správy.

Brloh na sociálnych sieťach

Partneri

Otázky a odpovede

Milí Brloháči,

Ďakujeme za množstvo návrhov, pripomienok, upozornení na chyby a názorov na nový web Brlohu. Väčšina z nich bola takmer identická a aj preto prinášame odpovede na najčastejšie otázky takto hromadne.
Ak tá vaša medzi nimi chýba a je podľa vás tak podstatná, že pomôžete ďalším Brloháčom, neváhajte nám ju poslať mailom. Radi zverejníme.

 

Chcem sa prihlásiť, ale vždy mi vypíše nesprávne meno alebo heslo. Čo s tým?

Žiaľ nepodarilo sa nám celkom korektne premigrovať niekoľko stovák užívateľských kont. Pravdepodobne ste medzi nimi a v takom prípade sa obráťte na tento mail. Vaše konto vám aktivujeme manuálne.

 

Podarilo sa mi prihlásiť do svojho konta, ale stratili sa mi Brloh Doláre (po novom – Brloh Bonusy). Ako ich získať späť?

S BD nastal ten istý problém ako je opísaný vyššie. Informácia o množstve BD, ktoré ste mali našetrené sa našťastie nestratila a opäť vám vieme príslušný počet BD vrátiť do profilu manuálne. Stačí napísať na tento mail.

 

Dá sa ešte Brloh Dolár/Brloh Bonus vďaka viacerým drobným nákupom? Lebo sa nejako stratila kolónka Brloh dolár na ceste.

Z dôvodu komplikácií s prenesením starých užívateľských kont sme sa rozhodli možnosť „BD na ceste“ zrušiť. Zároveň sa nám to zdá spravodlivejšie, keďže v kamenných Brlohoch tuto službu takmer nikto nevyužíval (nikomu sa nechcelo uchovávať bločky s menšou hodnotou a potom ich priniesť do Brlohu opečiatkovať a vymeniť za BD) takže sa to takto v podstate samo zjednotilo.

Ako kompenzácia za nemožnosť preniesť menšie nákupy sú na E-Shop výrazné nižšie ceny ako v kamenných Brlohoch a v budúcnosti plánujeme zaviesť dvojaké ceny po videohrách aj pre ďalšie sortimenty.

 

Vadí mi, že si nemôžem zoradiť jednotlivé produkty podľa abecedy a ďalších parametrov.

Áno vieme, aj nám vadia súčasné filtre. Našťastie sú tam len provizórne, pretože náš admin. už pred dovolenkou nestihol doladiť pôvodne plánované a tak „hodil“ aspoň takúto šablonu. V každom prípade, po jeho návrate z dovolenky nahodíme nové a budete mať možnosť zoraďovania si produktov podľa viacerých kritérií - aj podľa abecedy.

 

Chýba mi rozdelenie hier podľa žánrov.

Pracujeme na tom. Trpezlivosť, čoskoro sa dočkáte.

 

Obrázky, cenovky,...sú podľa mňa príliš veľké.

Pri pôvodnej vizualizácií sa nám zdali menšie, ale po spustení stránky máme aj my dojem, že sú zbytočne veľké. Budeme ich teda zmenšovať. Je to však trošku väčší zásah do celkovej šablóny stránky, takže kozmetické prvky si necháme na neskôr. Prioritne radšej vyladíme filtre a iné veci, ktoré vám (aj nám) vadia viac.

 

Stránkovanie prehľadu jednotlivých kategórií sa dá nastaviť na 10, 25 alebo 50. Po prejdení na inú kategóriu sa nastavený počet neuloží a opäť sa mi zobrazí len 10 položiek.

Malo by sa to dať poriešiť. Pripísali sme na dlhý zoznam úloh pre nášho admina, ktorý sa iste nudiť po návrate z dovolenky nebude.

 

Chyba mi služba "wishlist" alebo "pamäť" na produkty, ktoré by som chcel kúpiť neskôr alebo sledovať na zmenu ceny.

Nad wishlistom sme uvažovali, ale nakoniec sme ho zamietli. Ukazuje sa, že to bol chybný úsudok, keďže ste nám už viacerí písali a žiadali o jeho zaradenie do služieb Brlohu. Verdikt teda znie – áno, v druhej fáze sa tomu povenujeme.

 

Slovo na záver...

Možno sa vám zdá, že nová stránka Brlohu bola spustená predčasne a nedokončená. Je tomu tak, ale vzhľadom na dovolenkové obdobie sme sa rozhodli spustiť ju a vylaďovať za pochodu. Databázu starej stránky sme preklopili zhruba pred mesiacom a nedopadlo to práve najlepšie. Pokus sme teda opakovali čo sa ukázalo ako dobrá blbosť. Niektoré položky sa nám zdvojili, niektoré sa stratili, iným chýba obrázok, popis atd... Z toho dôvodu sme sa už neodvážili risknúť to do tretice a v rámci časových možností sme udržiavali stránky obe – hlavne pridávali produkty tam aj tam. Už sa toho príliš hromadilo a aby nám veci neprerástli cez hlavu úplne, išli sme s novou stránkou von aj keď sme vedeli, že na nej treba ešte mnohé vytuningovať.

 

Týmto sa ospravedlňujeme všetkým za spôsobené komplikácie a ďakujeme za množstvo mailov s pripomienkami a návrhmi na zlepšenie. Všetky pozorne čítame a ak nejde vyslovene o nesplniteľnú túžbu, pokúsime sa vaše nápady postupne zapracovať.

 

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie problémy, otázky, alebo nájdete chybu na stránke, neváhajte nás kontaktovať. V rámci pracovnej doby odpisujeme každému.

 

Váš BrlohTeam